2737
2734
عنوان

دوستان کیا به بیبی چک واردن ؟؟؟

280 بازدید | 59 پست

بچه ها بعد چند روز بیبی چک میشه مطمعن شد ؟؟ مارکش مهمه ؟؟ نوعش چیی ؟ برا من ازینا بود ک روی نقطه s ادرار میریزی بعد اگ c خط قرمز بیاد منفیه.... 

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب الان عکسو بزار یگمت

دیشب گزاشتم 😔😔😔

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃
2728
دیشب گزاشتم 😔😔😔

ندیدم گلم.بزار ببینم.چرا ناراحتی گلم.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
بعد هفت تا ده روز مارک مدیکور

من اون ماه جهار روز عقب انداختم ( از عوارض قرص اورژانسی ) این ماه قرار بود حداکثر سی و یکم دیگه بشم نشدم .. دیشب بیبی گزاشتم منفی بود .. چکار کنم ب نظرت ؟ 

2738
من روز موعدم مثبت شد مارکشم مدیکور بود 

قطعیه این مارک ؟؟؟

ندیدم گلم.بزار ببینم.چرا ناراحتی گلم.

ن منظورم اینه دیشب بیبی زدم .. عکس نگرفتم منفی شد .. بازم میترسم 

بله ۳ روز بعدشم از دادم و مثبت بود 

اهان مال من مارک خود بیبی چک بود .. رو کارتونش عکس ی بچه 

روز هفتم بی بی بذار 

اهان .. برم ازمایش بهتر نیس ؟؟اگ برم ازمایش منفی شد ایشالااااااا ....  ممکنه بعد دو س روز دوباره مثبت شه ؟؟؟؟😰😰😰

2706