2733
2734
عنوان

دوستان کیا به بیبی چک واردن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 59 پست
ن منظورم اینه دیشب بیبی زدم .. عکس نگرفتم منفی شد .. بازم میترسم 

چرا ترس???اروم باش.چندوقته اقدامی??منم ایقدبی بی زدم منفی شد ایقد رفتم دکتر تا باردار شدم روزی ک مثبت شد باور نمیکردم فقط اشکام میومد پایین قلبم تند تند میزد.انشالله تجربه کنی این حس قشنگو.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم

عزیزم واسه همه مث هم‌نیس یکی روز موعدش مثبت میشع یکی چن روز قبل موعدش یکی چندروزبعدموعدش.من خودم یه هفته قبل موعدم بی بی چکم‌مثبت شد بلافاصله.بی بیچک مدیکورخوبه ازین‌نواریا نگیر ک مثبت کاذب نشون‌میده قطره چکانی بگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا ترس???اروم باش.چندوقته اقدامی??منم ایقدبی بی زدم منفی شد ایقد رفتم دکتر تا باردار شدم روزی ک مثب ...

نهههههههه ازین دعاها واسه من نکننننن 🥵🥵🥵🥵🥵🥵 من بچه نمیخوام اصلااا 

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃
2731
نهههههههه ازین دعاها واسه من نکننننن 🥵🥵🥵🥵🥵🥵 من بچه نمیخوام اصلااا 

واقعا?من فکر کردم میخای.هرچی صلاحته.بچه داری?

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
عزیزم واسه همه مث هم‌نیس یکی روز موعدش مثبت میشع یکی چن روز قبل موعدش یکی چندروزبعدموعدش.من خودم یه ...

قطره چکانی کدومه ؟؟؟ من بار اولم بود استفاده کردم .. برا من ی قطره چکون توش داشت اون منظورتونه ؟؟ ادرارو با قطره چکون ی قطره ریختم .. منفی ام شد 

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃
واقعا?من فکر کردم میخای.هرچی صلاحته.بچه داری?

ن بابا تو عقدم 😟😟😟

ن منظورم اینه دیشب بیبی زدم .. عکس نگرفتم منفی شد .. بازم میترسم 

اگه پریود نشدی سه چهار روز دیگه دوباره بی بی چک  استفاده کن

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
2740
برو ت تاپیکام ببین از اون مارک بود 

بله یکیش مارک خود بیبی چک بود همون بود 

اگه پریود نشدی سه چهار روز دیگه دوباره بی بی چک  استفاده کن

اهان .. تورو خدا برام دعا کنین حامله نباشم ... رابطه اونطوری نداشتیم نمیدوتم چرا پریودیم عقب افتاده 😢😢😢

ن بابا تو عقدم 😟😟😟

اخی عزیزم.منم تو عقد یبار شک کردم.رفتم ازمایش منفی بود.ینی نابود بودم تا جوابشو گرفتم.بخودمم اطمینان دلشتنا هیچ کاری نکرده بودم.اما استرس گرفته بودم.توهم منفیه مطمعنم 

اگه الان بچه دار شی بهتر از اینه که بعد عروسی منتظر بمونی انقد قرص اورژانسی نخور صرر داره

من سنم کمه اخه عزیزم تا سال دیگم باید عقد بمونم ... تورو خدا دعام کن ... خواهش میکنم دعام کن حامله نباشم 😔😔😔😔

اهان .. تورو خدا برام دعا کنین حامله نباشم ... رابطه اونطوری نداشتیم نمیدوتم چرا پریودیم عقب افتاده ...

شاید از استرسه یا بهم ریختن هورمونا  

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .