2733
2739
عنوان

دوستان کیا به بیبی چک واردن ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 59 پست
انشالله که باردار نیستی  ولی برو تست بارداری آزمایشگاه بده که خیالت راحت باشه بعد یه دکتر زنان ...

دکتر زنان برا چی برم ؟؟ من خیییلی ترس بارداری دارم ... هر ماه اعصاب خوردی دارم ک چرا پریود نمیشم .. دیگه شوهرمم خسته شده ... این ماهمم ک اینطوری فاصله افتاده و تاخیر حسابی بهم ریختم 

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃
ن عزیزم‌اشتباه‌نزدی.

خدا کنه ... دعام کنین لطفا .. خواهش میکنم دعام کنین باردار نباشم 

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگرانی نداره فردا صبح یکی دیگه بزن ولی وقتی دخول نداشتی چطوری باردار باشی

اره تا حالا دخول نبود فقط معذرت میخوام معذرت میخوام در حد لاپایی بوده اونم با کاندوم .. طبیعی هم همیشه جلوگیری داشتیم .. از این نظر تقریبا مطمعنم فقط عقب انداختنم خیلی ترسوندم 😔 دو سه روز دیگه خبری تشد میرم ازمایش بارداری میدم 

2731
بهت قول میدم باردار نیستی قول خیالت رااااحت

ممنونم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤲🤲🤲🤲🤲🤲

دوستان ازمایش بارداری خونه یا ادرار ؟؟ دکتر بدم مینویسه ؟ دکتر عمومی ؟ چطوریه 

دکتر زنان برا چی برم ؟؟ من خیییلی ترس بارداری دارم ... هر ماه اعصاب خوردی دارم ک چرا پریود نمیشم .. ...

منظورم اینه منفی بود بری تا تنظیم شه  خوب چرا یه روش جلوگیری انتخاب نمیکنی که هرماه بهم نریزی

بجای بیبی چک آزمایش بتا بدی خیال خودت راحتره 

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
اره تا حالا دخول نبود فقط معذرت میخوام معذرت میخوام در حد لاپایی بوده اونم با کاندوم .. طبیعی هم همی ...

ما سه ساله کلا اقدامیمم... نشده... بعد تو با این همه مراقبت استرس بارداری داری ول کن دختر

2740
دوستان ازمایش بارداری خونه یا ادرار ؟؟ دکتر بدم مینویسه ؟ دکتر عمومی ؟ چطوریه 

دکتر فرق نداره کی بنویسه 

به صورت آزاد هم آزمایشگاه بری ازت تست خون میگیرن  یک ساعته هم جوابش که مثبت یا منفی باشه رو بهت میدن

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
ما سه ساله کلا اقدامیمم... نشده... بعد تو با این همه مراقبت استرس بارداری داری ول کن دختر

😂😂 ان شاءالله خدا بهتون یه بچه در درجه اول صالح و سالم بده .. ... امیدوارم دامنتون سبز بشه و زندگیتون پررر بشه از شادی و صدای خنده بچه ... براتون دعا میکنم .. برام دعا کنین من موقعیت بچه دار شدنو الان ندارم  و به شدت فوبیا دارم از بچه ... دعام کنین به خیر بگذره 

دکتر فرق نداره کی بنویسه  به صورت آزاد هم آزمایشگاه بری ازت تست خون میگیرن  یک ساعته هم ج ...

آهان ممنونم 

منظورم اینه منفی بود بری تا تنظیم شه  خوب چرا یه روش جلوگیری انتخاب نمیکنی که هرماه بهم نریزی ...

روش جلوگیری گفتم کاندوم و طبیعی داریم .. فعلا دخول هم نداریم ... بتا چیه ؟؟ 

ان شاء الله هروقت که آمادگیشو داشتی و دلت خواست نی نی دار شی 

ان شاء الله 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 بادعای خیر شما 😊