2737
2734

من یه 19تیکه با یه 10تیکه گرفته بودم فکر کنم همین کافی باشه یه ست بیمارستانی هم ک واسش میگیری یه دونه دیگه هم سرهمی بگیر یه موقع مهمونی چیزی میاد 

یه کاربر قدیمی...... 😍😍😍😍
سایز صفر برای بچه های بالای ۳کیلو به بالا کوچکه فقط شلوارش خوبه بلوزش کوچک میشه پسر من الان ۱۸ روزشه ...

واقعا؟؟؟ دختر من ۳ کیلو بود میترسم شناسایی شم ماهگردش سایز صفر تنش بود باز گشاد بود

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا . نمیدونم چطور به نی نی یک میپوشونن قیافه اش دیدنیه😂😂

همونجوری که تو خیابون میبینی یه کله توی یه لباس خالی که داره لق میخوره 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
من یه 19تیکه با یه 10تیکه گرفته بودم فکر کنم همین کافی باشه یه ست بیمارستانی هم ک واسش میگیری یه دون ...

یک درصد فکر کن تو این کرونا مهمون بزارم بیاد .

😏

سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره.......  
2742
واقعا؟؟؟ دختر من ۳ کیلو بود میترسم شناسایی شم ماهگردش سایز صفر تنش بود باز گشاد بود

برای من تو ماهگرد ۵ کیلو بود بازم لق میزد 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

کم بگیر ولی لباس راحت بگیر سعی کن از اون مدل هایی بگیری که یقه اش یا دکمه داره یا طوریه که سر راحت رد میشه اصلا یقه گرد برای سایز صفر نگیر بچه اذیت میشه خودتم همینطور

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2740

مال پسر من هم تنگش شده هم کوتاه شاید سایز ها الکی میزنن مثل دمپایی یه جا می بینی ۳۷ بهت میخوره یه جا میبینی کوچکه😅

سرهمی هم نمیدونم بگیرم یا نه چون توی اون مدت از مهمونی رفتن و مهمون اومدن خبری نیس

اگر مهمون نمیاد نگیر ولی جاش لباس خوشگل براش بگیر تو بیمارستان میخوان عکس بگیرن قشنگ باشه

سرهمی هم نمیدونم بگیرم یا نه چون توی اون مدت از مهمونی رفتن و مهمون اومدن خبری نیس

سرهمی جلو باز دکمه ای بدون جوراب خیلی کاربردیه مدل تو خونه ای ، راحت میپوشونی بچه اذیت نمیشه ، پسر من اکثرا سرهمی تنشه یا بادی شلوار اما سرهمی موقعی که بدقلق شده و گریه میکنه راحت میره تنش 

2706