2737
2739
اون روزای اول زار نمیزنه تو تنش ؟؟

دقیقا زار میزنه😂

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان سایز صفر خوبه اندازش ، پسر من ۶ کیلو شده تازه فیت شده بازم کوچیک نیست ، صفر بخر هر وقت لازم شد دوباره میخری جدیدترشو 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2731

ببين عزيزم اگ ني نيتون تا٣٩هفته سه كيلو به بالاس حتما صفر نخريايه دست بخر بعدش چون روزاي اول شكمش خيلي كارميكنه وشمانميتوني كلا پوشكش كني بازم بايد بزاري كه نسوزه لاي پاش شماره ١سه دست بخر شلوارتكي هم بخر چون نياز 

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️
2740
بستگی داره چند تیکه بگیری وزن نی نی تو سونوی اخر چقدر باشه دختر من 3کیلو بود دنیااومد 20روز یا 1ماه ...

الان که هفت ماهم تموم شده 1600 گرمه

سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره.......  
تا سه ماهگی ؟؟؟مگه چند کیلو بود ؟؟

دنیا اومد ۳ بود . قدش هم ۵۰ . نا دقیقا تا ۳ ماه ولی تو دوماهگیو مطمینم. آخه دختر من تا یک و نیم ماهگی وزن زیادی نگرفت. بعد اگر میخوای بگیری چون پاییزه بادی بخر کمرو بپوشونه بچه سرما نخوره

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
الان سایز صفر خوبه اندازش ، پسر من ۶ کیلو شده تازه فیت شده بازم کوچیک نیست ، صفر بخر هر وقت لازم شد ...

دقیقا . نمیدونم چطور به نی نی یک میپوشونن قیافه اش دیدنیه😂😂

چیزی که باید دقت کنی دور مچ و یقه هاش راحت باز بشه که راحت بپوشونی وگرنه فیت هم بشه قشنگتره چون کوتاه نمیشه پسر من قدش الان ۵۷ شده بازم صفر براش کوتاه نیست . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2706