2733
2734
عنوان

دعوای زن و شوهری

| مشاهده متن کامل بحث + 1766 بازدید | 126 پست
نمیدونم  من نظرمو گفتم میدون جنگ ک نیست.میگن همیشه نازشو میکشیده ولی دیگه این اتفاق نیوفتاده. ...

کوتاه بیاد؟از کتک تو عقد؟

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ب نظر من هیچوقت هیچوقت اونقدر کش نده دعوا رو تا ب حد کتک و بی احترامی برسه شده داد و بیداد بکن و مح ...

آخه من گفتم مهمونی نمیام و اون در جواب این حرفم گفت تو باید بگی چشم و روی حرف من حرف نزنی.بعدشم که اون جوری با داد و هوار گفت چقدر بهتون بگم از ما کمترین؟؟😥😥😥من همینجوری لال شده بودم فقط

عزیز برو خونه بابات تا رسمی نیومده معذرت خواهی جواب تماس و پیام نده‌ اونم با خانوادش باید بیاد

آخه مادرشم موافق حرفاش بود و از پسرش طرفداری میکرد.اونجا من عین یه آدم مظلوم گیر کرده بودم

این تو دلم میموند اگه نگم ببخش ولی خیلی بی شخصیتی اگه با این حیوااااان بمونی و ببخشیش.

خب آخه همیشه خوبه،همیشه باهام خوب رفتار می کنه همیشه احترام میزاره اما وقتی عصبانی میشه؛دیگه نمیتونه خودشو کنترل کنه.بعدشم که میگفت بهم دست نزن😔

2740
نمیدونم  من نظرمو گفتم میدون جنگ ک نیست.میگن همیشه نازشو میکشیده ولی دیگه این اتفاق نیوفتاده. ...

من الان کوتاه اومدم ولی آخه مادرش خیلی روی حرفاش تاثیر داره؛ما قبلا اصلا دعوامون نمیشد.الان نمیدونم چرا اینطوری شده؛شاید تقصیر منه.اخه تولد دعوت بودیم و من بهش گفتم بریم لباس بخریم،اونم گفت لباس لازم نیست تو لباس جدید داری.منم گفتم خب من عروسم اینطوری زشته بیام،بعدشم که دعوا شروع شد که فکر میکنی کی هستی و ...؟؟؟؟

کتکت زد؟؟؟؟؟ ساعت ۹ بزارش دمه در

آره منم بی سر و صدا فقط سرم رو گرفته بودم.بخدا قبلا همش میگفت مردی که مرده دست روی زن بلند نمیکنه؛اما اون روز چند بار زد توی سرم و شکمم.فقط بخاطر اینکه گفتم نمیام مهمونی

خانوادت میدونن کتکت زده؟ این مورد اصصصصلا چیزی نیست که قابل چشم پوشی باشه

اره ولی خب من نمیخوام کش بدم قضیه رو،فقط نمیخوام دوباره تکرار بشه.که البته بخاطر شرایط هی داره عقدمون طولانی میشه

آره منم بی سر و صدا فقط سرم رو گرفته بودم.بخدا قبلا همش میگفت مردی که مرده دست روی زن بلند نمیکنه؛ام ...

اگه یهوی اینجوری شده احتمالا چیز خور شده

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
وقتی نامزدی بزنت بری خونش فکر کنم دیگه بکشت

خب من الان فکر میکنم تحت تاثیر مادرش این کارا رو کرده؛نه اینکه خودش بخواد.آخه مادرش خونه بود؛وگرنه قبلا بخدا سرم دادم نمیکشید.فکر میکنم عروسی کنیم درست میشه

اره ولی خب من نمیخوام کش بدم قضیه رو،فقط نمیخوام دوباره تکرار بشه.که البته بخاطر شرایط هی داره عقدمو ...

ببخشید که نمیتونم راهنماییت کنم. چون این مورد به نظرم اصلا راه اغماض نداره.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ای وای نامزدت این حرفارو بهت زد؟؟ جلو همه؟ قشنگ زده تحقیرت کرده 

عاشق تحقیر کردنه؛همش میگه من بخوام راحت میتونم تو رو سرکوب کنم طوری که نتونی حرف بزنی.اما بهت احترام میزارم؛یعنی با تحقیر عذابم میده.مادرش کامل دید که داره کتکم میزنه و این خیلیییییی حس بدیه،من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم.همیشه از اول آشنایی بهش گفتم دعواهامون بین خودمون باشه.اما انقدر عربده کشید که مادرش اومد منو از زیر دستش دربیاره

2706