2737
2739
عنوان

دعوای زن و شوهری

| مشاهده متن کامل بحث + 1766 بازدید | 126 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ب نظر من هیچوقت هیچوقت اونقدر کش نده دعوا رو تا ب حد کتک و بی احترامی برسه

شده داد و بیداد بکن و محل رو ترک کن اما اونقدر نمون و زبون نریز تا بی احترامی بشه یا بیرونت کنن

من خودم بهم ثابت شده که تا یه حدی ناز آدمو میکشن.کلا از یه حدی بیشتر میشه عشوه خرکی و خریدار نداره.

ببخشید اینقدر راحت حرف زدم.اما اگر نامزدتو زندگیتو دوس داری برگرد و هیچی ب رو خودت نیار و هیچوقت نزار اون دعوا تکرار بشه.بزار شبیه یه حادثه تلخ همونجا بمونه

عزیز برو خونه بابات تا رسمی نیومده معذرت خواهی جواب تماس و پیام نده‌ اونم با خانوادش باید بیاد

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2740
ب نظر من هیچوقت هیچوقت اونقدر کش نده دعوا رو تا ب حد کتک و بی احترامی برسه شده داد و بیداد بکن و مح ...

چ حرفا میزنی چهارفردا رف خونه خودش دستشم کوتاه شد کارای شوهرش صدبرابر میشه میخاد چیکار کنه

همین الان ک تو عقده باید حل کنه موضوع رو

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
دقیقا مثل شوهر من زندگی با این. جور آدمی جهنمه 

خواستگارم یسری اون اوایل تو خیابون این رفتار رو کرد داد بیداد میکرد همه میدیدن😐😐😐 خیلی ابروریزی شد تو خیابون بعدش واسه بخشش رفت سکه و نیم ست طلا خرید اونارو ازش گرفتم ولی نبخشیدمش و کات کردم😆😑

چ حرفا میزنی چهارفردا رف خونه خودش دستشم کوتاه شد کارای شوهرش صدبرابر میشه میخاد چیکار کنه همین الا ...

نمیدونم 

من نظرمو گفتم

میدون جنگ ک نیست.میگن همیشه نازشو میکشیده ولی دیگه این اتفاق نیوفتاده.یه جا یه نفر باید کوتاه بیاد

جلو خانواده ش هم نباشه این جور ادما که انقد دورو هستن و حرفاشون 180 درجه عوض میشه خون آدم و میکنم تو ...

اگه باهاشوم بری سر زندگی و یه بچه هم بیاری کخگه دیگه هیچ تا اخر عمر فکر کنم باید لالمونی بگیری! سر ۴۰ سالگی هم سکته میکنی از دستش !

2706