2733
2739
عنوان

کیا خونشون کمتر از 90متره؟ مهمون داشته باشید چیکار می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 71 پست
من مهمونامو همیشه نوبتی دعوت میکنم نمیتونم چند خانواده با هم دعوت کنم هم جام کوچیکه هم نمیتونم خوب م ...

👌👌

کلا خودمم آدمی هستم که مهمونی شلوغ بهم خوش نمیگذره. چه مهمان باشم چه میزبان

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
آپارتمانی

آخه شوهرم میگه بعد بچه بیاد باز مجبوریم بفروشیم بریم ویلایی 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیکار می کنید برای مهمون؟

من خونم ۶۰ متره.مستطیل ....سالگرد ازدواج اولم هر دو خانواده رو دعوت کردم ۱۷ نفر اومدن.میز از دیجی خریدم تاشو اضافه کردم به میز اصلیم‌....صندلی هم تاشو داشت دو تا.دو تا هم از خواهر گزفتم.کلا همه نشستم کوچیک ها رو مبل.همه چی رو از قبل چیدم رو میز .....برای شام هم ظرف ها رو اماده کردم توشون نوت نوشتم مثلا ظرف قرمه ظرف برنج ظرف قیمه. هیچکی گیج نشد.کل گادون ها و میز مبل رو هم چپوندم تو اناق خوابم میز تلویزیون رو هم و چسبوندم دیوار کلا سخت شد ولی همه راضی

2728
مثلا اگر بخواید کل خانواده شوهرتون منظورم پدرومادرش و خواهر و برادراش دعوت کنید چیکار می کنید؟

حتما باید خونه باشه نمیشه برید رستورانی چیزی؟ آخه علاوه بر سختی مهمونداری تو خونه کوچیک خطر کرونا هم هست. چند روز پیش یکی نوشته بود همین نی نی سایت خونه خواهرشوهرش دعوت بودن و نمیدونستن کرونا داره و همشون مبتلا شده بودن و میگفت ازشو ن نمیگذرم.

خاعر برادرها و بجه های خونواده شوعرم 25نفرن و عادت دارن باااااایدددد باهم دعوت بشن..یعنی یکیرو ذعوت ...

خب چطوری جاشون میدید؟

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
تو معرکه ای.........    

خخخخ تازه فکر کن ماه هشتم بارداری یهو ساعت 4 عصر زنگ زدن گفتن 20 نفریم شام میاییم بدون هیچ کمکی دست تنها با اون وضعیت شکم 

البته این اولین و آخرین بار نبوده ک تو همچین موقعیتی بودم ولی خب اون سری چون باردار بودم وضعیت فرق داشت .فقط از لطف خدا مدیریت بحرانم خوبه تو شرایط سخت خیلی خوب برنامه ریزی و مدیریت میکنم ک همه چی خوب پیش بره 

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ما خونمون ۵۰ متره.  به جز خودم و شوهرم  ۶ نفر رو دعوت کردم. بیشتر از این دعوت نکردم هنوز😁

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
2740
من به دکور خونه دست نمیزنم. قرار نیست واسه یه مهمون کمرم داغون شه. البته کلا آدم بابنیه ای نیستم. م ...

من از این کناره های فرشی دارم اونارو انداختم از این بالشای پشت سر میذارنم دارم دیگه کسی رو سرامیک نمیشینه مهمونو که نمیشه بذاری رو سنگ بشینه😂

اونارم شوهرم تک.نفره هارو میبره دونفره رو باهم سه نفره روهم.گفتم می مونه 

مگه چقده خدارو شکر من هنوز در سلامتی بسر میبرم خونمم خیلی شلوع نیست کلا سبک مینیماله بقول بچه ها خلوت و خالی 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
بچها میخام خونه بگیرم برا اول ازدواج آپارتمان یا ولایی؟ 

صدددرصددددد ویلایی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
آخه شوهرم میگه بعد بچه بیاد باز مجبوریم بفروشیم بریم ویلایی 

آها میخواین بخرید؟ خب اگر پولشو دارید از اول ویلایی بخرید. ویلایی خوبه اما رسیدگی زیاد میخواد. تازه اگر دور و اطرافتون هم نسازن و مدام سر و صدای ساخت و ساز چون الان همه میکوبن و میسازن. جای ما که اینه کسی تو ویلایی آرامش نداره.

صدددرصددددد ویلایی

واسه دو نفر زیادی بزرگ میشه بعدم تنها میترسم

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

عزیزم من خونه م ۷۵ متره واسه پاگشا دخترداییم ۲۰ نفر مهمان داشتم بچه ها تو اتاق خواب بودن موقع شام خوردنم خواهرم بچه هاش رفتن تو آشپزخانه همه سر سفره جا شدن بعد شامم یه عده رو زمین نشستن یه عده م رو مبل مشکلی نیس خودتو اذیت نکن 

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...

کروناااااااااااااااااااااااااا؟

رعاااااااااایت نکردن =بد بختی 

بابا چرا مهمونی ؟؟؟؟

از ترس کرونا شب و روز نداریم شما مهمونی میگیری 

یه کم وجدان داشته باش آخه 

تازه برنامه ریزی میکنی تو یه خونه کوچیک یه جمعیت و بزور جااااااااااااا کنی 😡

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
آها میخواین بخرید؟ خب اگر پولشو دارید از اول ویلایی بخرید. ویلایی خوبه اما رسیدگی زیاد میخواد. تازه ...

آره   پولش هس ولی آپارتمان صفر میشه خرید بهتره و بدون خرج ویلایی گرون تره  باید خرجشم کنم چون صفر نیس 

2706