2737
2739
عنوان

کیا خونشون کمتر از 90متره؟ مهمون داشته باشید چیکار می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبلا خونم نود متر بود یکبار بیست و شش نفر بزرگسال دعوت کردم

مبلا رو جمع کردم‌گذاشتم‌تو اتاق راحت جا‌شدیم

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2731

واسه من ۵۵متره والا مهمون باید شعور داشته باشه وقتی میاد میبینه جا ندارم یهو با هم نیان ولی ندارن خداروشکر    

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

چند سال پیش  خونه مون ۷۵ متر بود،۲ خواب..  مهمون ۳۰ نفر هم داشتم ،بیشتر از یه وعده  نمی موندن ،بچه ها رو میفرستادم اتاق دخترم بازی کنن ،بزرگترا هم فشرده مینشستن ، تا نزدیک آشپزخونه ردیف بودن ،،،ولی خوش میگذشت

گریستن خوب نیست مگر بشود جوری گریست که چشم ها نفهمند

ما 70 متر 

عقد خالم رو خونه ما گرفتیم مهمون از در دیوار میریخت اصلا ی وضعی تا ی هفته بعدش در حال بشور بساب بودیم 

بهترین کار اینه مبلمان رو جمع کنی بزاری تو اتاق تا همه جا بشن تو پذیرایی 

بازم میگم ما جشن داشتیم برای بزن برقص مجبور بودیم خالی کنیم که راحت باشن 

اگه فقط ی مهمونی ساده باشه میتونی بزاری مبل ها بمونن 

*کتاب من یک زنم رو حتما بخونید * 
2740
واقعا قهرکردن؟ چرا

هیچی بابا مادر شوهرم و خواهر شوهرم برگشتن تو جمع گفتن اره دیشب سریرا کیک فلان و بهمان پخت دستورشو بده

اون یکیارو بعدا زنگ زدم دعوت کنم بهونه اوردم 

مادرشوهرم.گفت ناراحت شدن که چرا اول مارو دعوت.نکرده اصلا نمیخواسته دعوت کنه ما که فهمیدیم دعوت.کرده و.... خلاصه پدرمو دراوردن

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
نه روی سقف😳

😁😁😂😂

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...
اره روی تخت و همه جا میذارم  یه بار خواستم.تروتمیز مهمون دعوت کنم.نصفشون قهر کردن😂

من به دکور خونه دست نمیزنم. قرار نیست واسه یه مهمون کمرم داغون شه. البته کلا آدم بابنیه ای نیستم.

مبلا رو ام بخوام جمع کنم باید رو سرامیک بشینن🤭

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

خاعر برادرها و بجه های خونواده شوعرم 25نفرن و عادت دارن باااااایدددد باهم دعوت بشن..یعنی یکیرو ذعوت کنی باید بقیه رو هم بگی😕 خونه مام 80متره دیگه خودت تصور کن😐

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2706