2752
2734
عنوان

سلام صب بخیر کیابیدارن چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 82 پست
من شوهرم ساعت ۶ رفت منم بیدار شدم...هیچی دیگه رفتم دسشویی الانم که در خدمت شمام دیشبم ۱۲ خابیدم😪

😣😣😣منم فک کنم ۱۲ونیم خوابیدم‌ساعت ۶ هم با صدهزاربار بیدارشدن‌درطول روز

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زنده باشن منم اولیم ۸ماهه بود که دومی رو باردار شدم الان خداروشکر بهترن۶و۷  ساله شدن ولی بازم د ...

قربونت همچنین بچه های نازتون 😍

امیدم‌فقط ب روزهای هست ک بهتر بشن ان شالله 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
من ک پاشدم ب شوهرم صبونه بدم راهیش کنم سر کار ، دیگه کو تا خوابم ببره

منم همینطور

چیزی که باعث غرق شدنت میشه افتادن توی آب نیست!.موندن زیر آب و بالا نیومدنه.مراقب باش تو اشتباهات خودت نمونی
2731
خدا بهت توانایی بده عزیزم😍

ممنون ان شالله دیگه اعصابم ضعیف کلا بخاطر ی سری اتفاقای ک برامون افتاده و بدترینش همین ک‌شوهر جوون‌ابجیم ۵۰ روزم‌نیست فوت شد و بچه ۳ساله و ۱سااش یتیم شدن و‌خواهر ۲۲سالم‌بیوه اینقد این موضوع برام سخته ک ارامش و برای همیشه ازمن گرفت و‌تاوقتی زنده هستم بخاطرش میسوزم

اینم شیطونک ما 

وای خدا خخخخ

پسر منم ی دور ساعت 5 اینا بیدار شد لبخند تحویل من مبداد ... بزور حوابوندمش

الان پی پی کرده ... بیدار شد

خواب بر مادران حرام است 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
شوهرم رف سرکار بیدارم منتظرم خوابم ببره بعد هر وقت خواستم پاشم ظرف دیشبو بشورم شام درست کنم تاااا شب ...

خیلیم‌عالی عزیزم‌ 

مم منتظرم‌ک‌اون پسرم بیدار بشه و بهشون صبونه بدم‌دیگه خواب ک‌حرومه دیگه

من بیدار شدم که بی بی چک بزنم 😔😔😔😞😞😞😞😞منفی بود😭😭😭😭😭😭😭

الهی عزیزم‌غصه نخور ان شالله ب همین زودی بی بی چک‌منفی میبینی و ی ۲قلوی شیطون‌تودلت داری😍😍😍😍😘😘

میخام برم وزن کنم از الان بیدار شدم ک چنبار. برم دسشویی ک وزن دقیقمو بفهمم چون باید رژیم شروع کنم

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
وای خدا خخخخ پسر منم ی دور ساعت 5 اینا بیدار شد لبخند تحویل من مبداد ... بزور حوابوندمش الان پی پی ...

🤕🤕🤕شدیدا درکت میکنم فک کنم‌دوبرابر درکت میکنم 😂اره بخدا کلا برامن بابارداری حسابی کن۴ساله ک‌حروم شده