2737
2734
عنوان

سلام صب بخیر کیابیدارن چرا

501 بازدید | 82 پست

سلام‌خانمها صبح دومین‌روز پاییزتون‌بخیر 🌷🌷🌷🌷

چرا بیدارین‌اینقد زود 

من پسرم فک کنم خواب دیده 😐😐ساعت ۶ صبح یا شایدم اداره میخواد بره ک کله سحر بیدار شده ماشالله اینقدم پرو سرو صداس چشماشو باز کنه قرقر‌و نق و داد و گریه 😪خوابم‌میاد خدایا

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

من بیدارم خواب الوچه دیدم سرش دعوا میکنم

پروردگارا مگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من ک پاشدم ب شوهرم صبونه بدم راهیش کنم سر کار ، دیگه کو تا خوابم ببره

من‌تو این ۵سال بخاطر صبونه شوهرم بیدار نشدم تازه ب شوهرم میگم ی جوری بی سروصدا برو ک بیدار نشم 😅

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
منم تو راهم دارم میرم سرکار

واقعا از الان خسته نباشید 🌷

شوهرم بیدارم کرده پاشو برام ادکلن بزن برم سرکار😡😡😡😡

😐😐😐والا حق داری کلشو بکنی

ای جااان سحرخیز، با وسیله خودش هم میره اداره😂

قربونت برم برعکس شده پسر اولم‌خیلی سحرخیزه این اقا دیگه ۸و۹ ب بعد حداقل بیدار میشد 

من دیشب بی بیچک گرفتم که امروز بزنم.صبح یه لحظه بیدارشدم استرس گرفتم پاشدن زدم خداروشکرمنفی بود خیال ...

خب خداروشکر منم همش توهم‌بارداری دارم 

اینقد بی بی چک‌منفی خوشحالم میکنه  ک‌نگو 😂

2706