2737
2739
عنوان

سلام صب بخیر کیابیدارن چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 82 پست
ای بابا چقد بده اه شک ادمو داغون‌میکنه مثه خوره میخوره  چیزی ازش دیدی؟

سه هفتست پکیجمون خرابه خونه مادرم میریم حموم دیشب زنگ زدم مانانم گفت نیستم بیا کلیدو ببر رفتیم گرفتیم اول شوهرم رفت حموم بعد منودخترم داشتیم لباس درمیاووردیم گفت زود نیاید بیرون بمون حموم دخترم بازی کنه گفت دخترمو تنها نفرستم بیرون باهم بریم منم گفتم باشه وایستاد تو اتاق ما رفتیم حموم اب و باز کردیم خودمون و خیس کردیم تا رفت بعد دیدم دراتتقم کامل بسته رفته بیرون رفتم پشت در گوش وایستادم با یه نفر یه ربع ترکی حرف زد بعد حموم گوشیشو نگاه کردم پاک کرده بود شمارشو 

💓دوست خوبم امضامودیدی برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستید💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلاس آنلاین مجازی😂😂😭

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂
سه هفتست پکیجمون خرابه خونه مادرم میریم حموم دیشب زنگ زدم مانانم گفت نیستم بیا کلیدو ببر رفتیم گرفتی ...

ازش نپرسیدی با کی حرف میزدی و چرا شماره رو پاک کردی من‌همون لحظه واکنش نشون میدم و نمیتونم‌تحمل کنم

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2731
من بچه ندارم اما کاش داشتم حتی خواب نداشتنم شب بیداری هامم برام ارامش بود..

ان شالله ب دوقلوی ناز و شیطون ب همین زودیا میاد تودلت

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
ازش نپرسیدی با کی حرف میزدی و چرا شماره رو پاک کردی من‌همون لحظه واکنش نشون میدم و نمیتونم‌تحمل کنم

نه میدونم جواب نمیده و دعوا راه میندازه

💓دوست خوبم امضامودیدی برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستید💓
😅😅خوبه خوبه موفق باشی

مرسییییی قشنگگمممم

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂
2738