2737
2739
عنوان

سلام صب بخیر کیابیدارن چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 82 پست
چ فاصله سنی خوبی، خدا حفظشون کنه، منم اگر شاغل نبودم حتما الان بچه دومم شش ماهه بود😊

قربونت برم خیلی سخته من‌بارداری های سختی داشتم استراحت مطلق فشار  داشتم سرکلاژ هپارین میزدم امپول پرولوتون  و انقباضای شدید 

بعد از اون پسراولم ۱۸ماهش بود ک‌دومی بدنیا اومد تاخیر حرکتی داشت ۲۰ماهگی را افتاد 

ب قول ما بیرونش مردمو میسوزدنه داخلش مارو 😂😂😂😂😂😂

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به شوهرم صبحونه دادم و باهاش خوردم فرستادم بره سرکار  خودمم بابام زنگ زده برای نون دیگی درست ...

به به نوشجونت 

خیلیم‌عالیه عزیزم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
ساعت ۶ و نیم بیدار میشم هر روز و‌سحر خیزی رو دوس دارم. ارامش صبحهای خونه. رو دوس دارم . تا ساعت ۹ م ...

منم‌اگه خوابم کامل بود خوب بود بچه هام کم خواب ۱۲ بزور میخوابن در طول شبم‌کوچیکه شونصدبار بیدار میشه دارم از شیر میگیرمش کلا چند روزه قاطی کرده 

2728
من هنوزمکه پسرم کلاس اوله هیچی دکوری واسه خونه نخریدم

😣😣منم دیگه هیچی نمیخرم‌والا بیچاره شدم‌ی ساعتم‌ب دیواره خدا قسمت کنه کار اونو کی بسازن‌معلوم‌نیست 

من شوهرم توی خونه صبحانه نمیخوره چون همیشه دیر بیدار میشه و باید زود بره یک ساندویچ براش میپیچم بره ...

خوب کاری میکنی عزیزم نوشجونش بشه 🌷دست شما  هم دردنکنه 

2740
جدا، چ جالب، من همیشه اعصابم برای دخترم خورده  میگم اگر دو تا بودن بچگی بهتری داشت

😪😪از من روزی صدهزار بار باهم دعوا میکنن بخدا ی ثانیه باهم‌بازی نمیکنن درحال حاظر فقط دعوا سر اسباب بازی ها بیشتر اسباب بازی ها مال اولیه دیگه اونام ک بعد خریدیم براهر دومثل هم ولی قانع‌نمیشن و‌مدام‌درحال جنگ و جدال 🤕🤕🤕🤕🤕ان شالله بزرگتر بشن بهتر بشه اوضاع

من دارم آماده میشم برم سرکار

بسلامتی 

از الان خسته نباشید عزیزم موفق باشی 

من شوهرم ساعت ۶ رفت منم بیدار شدم...هیچی دیگه رفتم دسشویی الانم که در خدمت شمام دیشبم ۱۲ خابیدم😪

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
اره واسه بچه بهتره ولی مادر نه

من همیشه فکر میکردم َختیش فقط یکی دو ساله دیگه، بعد درست میشن

شایدم بخاطر اینه ک من سر بچه ام اصلا اذیت نشدم تا دوسالگی مامانم بزرگش کرد چون من شاغل بودم، بعدش هم که خیلی عاقله و خیلی شیطون نیست 

2706