2737
2734
عنوان

خیالات بچگیاتون😀

| مشاهده متن کامل بحث + 17426 بازدید | 589 پست
منم با خواهرم میرفتم تو اشپذ خونه از اول تا اخر کاراشو با صدا بلند گزارش میکردم بعد وقتی غذا اماده م ...

مثل من و خواهرم😅

آروم و مظلومم ولی دیگه تصمیم گرفتم تغیرکنم👎.یاخداظهور آقام امام زمان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو فاز خانوادگی بودم😐 شبا خواب میدیدم با پسرداییم ک همسن خودم بود ازدواج کردن بچمونم اسنش گذاشت ...

من خواب عروسی با پسر عموم و میدیدم 

کلا از بچگیم خیلی دوسش داشتم کاش الان با هم ازدواج کرده بودیم اون بچم که داره بچه منو اون بود 

الانم میخوامش لامصبو 

تف روی این روزگار 

در خیالاتم ساعت برنارد داشته باشم😭😭هنوزم بهش فک میکنم لعنتیو

وای دقیقآ منم همین حس و دارم.جالبه که هنوزم که هنوزه فکر میکنم اگه الان داشتمش چه کارهایی میکردم باهاش☺

پندی برای یک عمر:*نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند*
2728
 منم همین فکر میکردم یبار هسته زردالو قورت دادم ایقد ترسیدم تا مدت ها منتظر بودم درخت زردالو در ...

وای ن چند بار دندونم کاشتم هر روزم بهش آب میدادم درخت دندون برام در بیاد 

یه بارم شکلات. یه بارم نون کاشتم 

هنوزم فکر میکنم در اومدن نامردا به من نگفتن 🤣🤣🤣آخه با پشتکار زیاد هر روز بهشون آب میدادم... 

من عممو خیلی دوست داشتم و دارم و اونم همینطور بعد بچگیام فکر میکردم من بچه ی عمم مامان بابام منو از اون گرفتن به فرزندیه خودشون کلا عقلم ناقص بود😐

میشه یه صلوات واسم بفرستین☺....خدایا نا امیدم نکن...❤
وای مثل خواهرم ..باخودکار دهان عروسک بیچاره رو سوراخ کرده بود..غذا میکرد دهنش..بعد یک مدت غذاها تو ش ...

عاشق خواهرتم‌😂😂😂😂😂😂😂

خاااانوووم خااانوووم📣📣 بله بله با خود خودتم 😉 بیااا وسططططط قرررش بده آاا آاا ماشالله💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 قررر تو کمرم فراوونه نمیدونم کجا ولش کنم 💃🏻💃🏻😂😂😂  دلیل علاقه من به رقصیدن اینه که( هرجا میرم و اهنگ  خوشگلا باید برقصن پلی میشه،جفت چشا زوم میشه رو بنده😎 چه کنیم خوشگلی دردسر داره ماهم همَشش باید اماده قر دادن باشیم😛)  نگو بلد نیستم و این ناز و ادا ها 😉 پاشو یه موج مکزیکی برووو دوبار بچرخ یه بپر بپر و تکون تکون هم قاطیش کن اووف یسسس خودشه 😂😂( مدیونی فک کنی خودم ایطور میرقصم🤨)  اگه بد بود دوسه بار دیگه برو قطعا خوشت میاد🤭🤭 نگو چه دلت خوشه ها😒 که اگه دامن غمم رو تکون بدم چارستون سایت میلرزه😁 ای پرنسس  هرگز فکر نکن یه جوجه اردک بدشانسیییی و دور و بریات همه قوووو نه عزیزززم نه جونم هممون یه جاها کم اوردیم و یه جا ها بردیم ، غم هرکس درحد خودش براش سخته اینکه ممکنه به نظر تو کوچیک بیاد فقط و فقط نظر توئه و حقیقت همون حس آزار دهنده است که در زندگی هرشخص به یه صورت  متفاوت بروز پیدا میکنه😄 راستییئیییی تووو خیلی خوشگلی چاق یا لاغر سفید یا سبزه 😋 خوشگلی چووون دختری😎 حالا تا اینجا اومدی بی زحمت یه دوتا اهنگ قری هم معرفی کن برامون ( دست خودم نیست چ کنم 😂😂) با تچکررررررررر بوچ بوچ😘😘
2740

من همیشه فکر میکردم آدم کوچولوها زیر زمین دارن زندگی میکنن،وقتی خوابیم میان بیرون.همیشه دوست داشتم بیاین بیرون،بگیرمشون،تازه بهشون قول داده بودم اگه بیان بیرون به هیچکس نگم،براشون آب وغذا هم بیارم🤣

پندی برای یک عمر:*نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند*
مثل من و خواهرم😅

لامصب خیلی کیف میداد😂😂😂😂 و هنوزم لذت داره واقعا 

خاااانوووم خااانوووم📣📣 بله بله با خود خودتم 😉 بیااا وسططططط قرررش بده آاا آاا ماشالله💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 قررر تو کمرم فراوونه نمیدونم کجا ولش کنم 💃🏻💃🏻😂😂😂  دلیل علاقه من به رقصیدن اینه که( هرجا میرم و اهنگ  خوشگلا باید برقصن پلی میشه،جفت چشا زوم میشه رو بنده😎 چه کنیم خوشگلی دردسر داره ماهم همَشش باید اماده قر دادن باشیم😛)  نگو بلد نیستم و این ناز و ادا ها 😉 پاشو یه موج مکزیکی برووو دوبار بچرخ یه بپر بپر و تکون تکون هم قاطیش کن اووف یسسس خودشه 😂😂( مدیونی فک کنی خودم ایطور میرقصم🤨)  اگه بد بود دوسه بار دیگه برو قطعا خوشت میاد🤭🤭 نگو چه دلت خوشه ها😒 که اگه دامن غمم رو تکون بدم چارستون سایت میلرزه😁 ای پرنسس  هرگز فکر نکن یه جوجه اردک بدشانسیییی و دور و بریات همه قوووو نه عزیزززم نه جونم هممون یه جاها کم اوردیم و یه جا ها بردیم ، غم هرکس درحد خودش براش سخته اینکه ممکنه به نظر تو کوچیک بیاد فقط و فقط نظر توئه و حقیقت همون حس آزار دهنده است که در زندگی هرشخص به یه صورت  متفاوت بروز پیدا میکنه😄 راستییئیییی تووو خیلی خوشگلی چاق یا لاغر سفید یا سبزه 😋 خوشگلی چووون دختری😎 حالا تا اینجا اومدی بی زحمت یه دوتا اهنگ قری هم معرفی کن برامون ( دست خودم نیست چ کنم 😂😂) با تچکررررررررر بوچ بوچ😘😘
وای ن چند بار دندونم کاشتم هر روزم بهش آب میدادم درخت دندون برام در بیاد  یه بارم شکلات. یه با ...

اخیییییییییییییییی عزیزدلم چقد ناز😂😂😂😂😂😂😂😂

من همیشه فکر میکردم آدم کوچولوها زیر زمین دارن زندگی میکنن،وقتی خوابیم میان بیرون.همیشه دوست داشتم ب ...

من تلویزیونمونو سر آدم کوچولوها شکستم ...یادتونه نشون میداد ...تلویزیونمون سیاه سفید بود ...شکستم در بیارمشون😂