2737
2739
عنوان

بچه های نارنجی بامداد خمار

1633 بازدید | 108 پست

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

لطفا فقط بچه های نارنجی بامداد اینجا یه کامنت بزارم خیلی زیاد هستین ماشالااا هزار الله و اکبر❤️❤️❤️

بخوام تگتون کنم خیلی سخت میشه

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

گلابم نارنجی 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم منم هستم..قد ۱۶۵...وزن اولیه ۸۵...وزن هدف ۷۰

کی عضو شدی من شمارو توی لیستم‌ندارم

های نارنجی من 📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️⭕️

گوش کنین هرکسی این پست منرو میبینه به بقیه هم اطلاع بده من هر خبر و چالشی بشه با چالش#  نارنجی# بهتون اطلاع رسانی میکنم توی امضام هم در موردش مینویسم وتوضیح میدم حواستون رو جمع کنین قشنگ تعدادتون هزار الله اکبر زیاده نمیتونم تگتون کنم🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

تحت هر شرایطی باااااید سالم خوری داشته باشین چیپس و پفک وشکلات بستنی پیتزا ساندویچ تعطیل نبینم توی گزارشاتون هرررگز برنج فقط ظهرها اونم سه بار درهفته ۶تا قاشق ورزش بااااید حداقل روزی نیم ساعت پیاده روی باشه اینایی که گفتم جزو بایدهاست تحت هر شراطی باید رعایت بشه 

گوش کنین به حرف این تاپیک ایشالا گروه نمونه میشیم با بالاترین کاهش ببینم چه کار میکنین دیگه نارنجای زیبای من🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

لطفا کامنت دیگه ای نزارین بچه های نارنجی من فقط یه کامنت برام بزارن🥰🥰🥰🥰

2738

اینم برای انگیزتون میزارم من از تیرماه شروع کردم واقعا از تاپیک‌راضیم‌تو‌اوج‌نا امیدی بازهم میخوردم به قوانین دوصفحه اول تاپیک گوش کنین صد در صد نتیجش رو میبینین گزارشم بدین من با‌کمال میل روش نظارت میکنم دوتا راهنما هم هستن توی گروه که همیشه جوابگو سوالاتتونن🧡🧡🧡🧡🧡🧡 این عکس منه و کاهشم وقتی برم طلایی بازم براتون قبل و بعد میزارم🧡🧡🧡

اینم برای انگیزتون میزارم من از تیرماه شروع کردم واقعا از تاپیک‌راضیم‌تو‌اوج‌نا امیدی بازهم میخوردم ...

چقدر خوب لاغر کردی ❤❤❤❤❤

افرین به ارادت 😍😍😍😍😍🥰😘😘😘😘😘😘😘😘😘

چقدر خوب لاغر کردی ❤❤❤❤❤ افرین به ارادت 😍😍😍😍😍🥰😘😘😘😘😘😘😘😘😘

ای جانم 

شماهام میتونین با همین تاپیک🧡🧡🧡🧡🧡😍😍😍😍

2706