2733
2734
عنوان

دورهمی .بازی .عکسبازی

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 510 پست
😐😐😐😐 اون دله یا کاروانسرا؟😂😂😂

نه واقعنی راس میگم  دله   تنگ میشه براشون 

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
😐😐😬😬😬😬

والا یکی اسمش ام البنین بود گفت رفتم عوض کردم چون دوستام اذیتم میکردن منم گفتم اون زمونا چون اکثرا بی سواد بودن تمیدونستن که این لقبه اسم نیست که تو میذاری رو بچه ت ام البنین یعنی مادر پسرها فکر کن بچه ۱۰ روزه رو میگن مادر پسرها😒 

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا یکی اسمش ام البنین بود گفت رفتم عوض کردم چون دوستام اذیتم میکردن منم گفتم اون زمونا چون اکثرا ب ...

بعد به من گفتن بی سواد تویی توهین نکن🤣🤣🤣

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2742
عاشق کی؟؟توخودت شوهررررررداری😩

شوهرمم جز  یکیشون بود 

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
2738
چرا عاشق همسرتون نمیشید؟ عشقتون صفت های بهتری داشت که همسرتون نداره؟

نه گلم اتفاقا همسرم خیلی از اون بهتره چون مثل یه مرد پام وایساد اون ترسو بود دهن بین بود خسیس بود ولی دله دیگه اون موقع این چیزا حالیم نبود حتی شارژ سیم کارتشم گردن من بود اما عاشقش بودم و اینکه عشق واقعی فقط یه بار رخ میده نسیم جان ۳ باری که تجربه کرده عشق نبوده هوس بوده

الان یعنی همزمان عاشق ۳ نفری؟🥴🥴🥴

الان دیگه ک نه  فراموششون کردم      الان عاشق شوهرمم 😍😍😍

ماشاالله😆😆مگه با عشق ازدواج نکردی

چرا کردم شوهرمو بشدت دوست داشتم     ولی   بعدش عاشق ک نه دوسش داشتم معلممو  ک مرد بود ۲۵ سالش بود    و یکی دیگم  برادر زنداییم بود  ۲۸   اونم خیلی خونده بودن زیر گوشم دوسش داشتم ولی بابام نزاشت و  خودمم چنان مقاومتی نکردم چون  واقعا واقعا عاشقش نبودم ولی این اخریه عشقم  بابام باز مخالفت کرد  خودمو به زمین زمان زدم ک  بابام بزاره نزاشت با  شوهرم   قرار فرار گذاشتیم و اینا   خلاصه اخرش بزور راضی کردم بابامو

2706