2752
2739
عنوان

دورهمی .بازی .عکسبازی

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 510 پست
نه واقعنی راس میگم  دله   تنگ میشه براشون

اصلا مگه میشه عاشق ۳ نفر باشی؟ بذار بگم عشق یعنی چی

من بعد ۱۳ سال هنوزم دلم براش میلرزه وقتی میخوام درموردش حرف بزنم دستام یخ میزنه مثل الان یه ترسی وجود آدمو میگیره تپش قلب میگیری انگار قلبت تو یه جای خیییییلی تنگ گیر کرده نفست بالا نمیاد وقتی بهش فکر میکنی گریه ت میگیره عکسشو که نگاه میکنی جیگرت آتیش میگیره خیلی سخته خییییلی بعضی وقتا حس میکنم دارم به همسرم خیانت میکنم اما چه کنم دست خودم نیست😭😭😭😭

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست بودید یا سنتی بود؟

شوهرم  پسر داییم بود    یکم  دوست شدیم و بعدم ازدواج 

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
2731
اصلا مگه میشه عاشق ۳ نفر باشی؟ بذار بگم عشق یعنی چی من بعد ۱۳ سال هنوزم دلم براش میلرزه وقتی میخوام ...

نه اینجور نیستم ولی بخدا فکر میکنم شوهرم چیزیش شه   انگار قلبم میخاد بیاد بیرون نگزانشم هر لحظه   وقتی نبینمش  این توضیحای تو میشه

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
2740
سلام عزیزم توروهم ترکوندنن؟؟نکنه بالای موزاتون😂😂

نه من عکس پروفایلمو عوض کردم من شلوغ نیستم اینجارو نبین با این بچه ها شوخی میکنم جای دیگه خیلی ساکتم😏

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
چرااینقدرزود نسیم؟؟؟

اره  خیلی    دیگه دل صاب مرده  عاشق یار شد و   بابام نمیزاشت میگفت باید درستو ادامه بدیو اینا   ولی شوهرم عجول بود

نه من عکس پروفایلمو عوض کردم من شلوغ نیستم اینجارو نبین با این بچه ها شوخی میکنم جای دیگه خیلی ساکتم ...

بازم عکس دخترتو گذاشتی؟؟منم یه دخترخوشمل 7ساله دارم الان کنارم خوابه

خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت.   
خوشبخت شید عزیزم من 19سالم بود هنوزمیگم خیلی زود بود خیلی 

ازه منم میگم زوده بخدا ادم زود خسته میشه از زندگی من بعضی وقتا بحثی کنیم  کلا زده میشم   و  میگم زود پیر میشم

بازم عکس دخترتو گذاشتی؟؟منم یه دخترخوشمل 7ساله دارم الان کنارم خوابه

ای جانم خدا حفظشون کنه