2737
2739
عنوان

دورهمی .بازی .عکسبازی

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 510 پست
خیلی امضات خوبه  گریم در اومد

فدات شم وصف حال خودمه آخه😪

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با کی دعواتون شده؟ میگفتین میومدیم پر پرش میکردم😡😡😡

یکی شالگردن بود یکی هم شاررررلوت 

سر اسمای مزخرف عربی

من گفتم اسم ایرانی بذارید چون ما ایرانی هستیم اینا عین قوم مغول ریختن وسط که نه جانم فدای ائمه😐 خیلی هم خوبه و اینا تو بی فرهنگی به اسلام و اماما توهین کردی 

چرت و پرت دیگه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
جدی؟🥺🥺🥺 شما به عشقتون نرسیدین؟ وای منم میترسم طرف مقابلم عاشق شده باشه🥺 اونقت چجوری منو قراره ...

نه نرسیدم همسرمو دوست دارم خییییییییلی ولی عشقم نیست چون آدم یه بار عاشق میشه متاسفانه بهش نرسیدم و از ذهنمم بیرون نمیره

2740
سلام خوبی

سلام گلم😍

ترکوندنت؟؟چرا اوا کو...فدات

نه خودم ترکیدم      اوا نمیدونم کو   تگ کردم هنونی 

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
2706