2737
2739
عنوان

من و خواستگار هام.با جنبه ها و خواهر ها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 75 پست
تو بک تجربه ناموفق داشتی عجله نکن که خدای نکرده نشه دوبار.  دنبال آرزوهات برو. وقتی درجایگاه خ ...

روستاهای بجنورد.کرمانجم

من یه دختر جنگجو هستم که برای زندگیم میجنگم😍😍دوست داشتم تیکر و انشالله یه روز مامان بشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تولدت مبارک ، بهترین هارو برات ارزو میکنم،  تو انتخابت دقت کن ان شاءالله که همسری شایسته و با ...

ممنونم

من یه دختر جنگجو هستم که برای زندگیم میجنگم😍😍دوست داشتم تیکر و انشالله یه روز مامان بشم 
2728
تولدت مبارک دخترم! چند سالته؟ خودت اهل کجایی؟

عزیزم ممنونم ۲۵ یکی از روستاهای بجنورد

تولدت مبارک گلم نپرسیدی کدوم منطقه از مشهد هستن؟

ممنونم مرسی نه نپرسیدم

2738
راستی امروزم تولدم بود و کسی بهم تبریک نگفت 😑در این حد تنهاماا

تولد مبارک .

اینکه  یه چیزی  رو بارها بارها  بخوای  تو ذهنت  نقش  میبنده  و انرژی  مثبت  و منفی  هم  جذبشون  انجام  میشه .

از خدا بخواه  یه ادم  اهل  سر راهت  بیاد 

ممنونم مرسی نه نپرسیدم

دیگه  الان دوره  اینجور ازدواج ها  تموم شده  . خیلی دقت کن  

از تو عکس  هیچی  پیدا نیست  نه اخلاق  نه عصبانیت  نه شخصیت و نه اصالت .

تو عکس همه  بهترین ژستشون  رو میگیرن  . تا نشناختی  تا یه  گردش  دورهمی  نرفتی  قبول نکن .

تولد مبارک . اینکه  یه چیزی  رو بارها بارها  بخوای  تو ذهنت  نقش  میب ...

ممنونم

دیگه  الان دوره  اینجور ازدواج ها  تموم شده  . خیلی دقت کن   از تو عکس &nb ...

اره ممنونم

عزیزم ممنونم ۲۵ یکی از روستاهای بجنورد

ببین عجله نکن تنهایی الانت خیلی بهتر از اینه که با یه ادم بدرد نخور ازدواج کنی

اول از همه بفکر رشد خودت باش و مثبت فکر کن تا اتفاقای خوبم واست بیفته

بیا تاپیک "من خودم را دوست دارم"

سرچ کنی بالا میاد

تاپیک های دختر گرانبها هم خیلی بدردت میخوره حتمااااا بخونشون

"تجربیات گرانقدر" و " چجوری قوی شدم"

ببین عجله نکن تنهایی الانت خیلی بهتر از اینه که با یه ادم بدرد نخور ازدواج کنی اول از همه بفکر رشد ...

ممنونم عزیزم مرسی

2706