2726

بچه ها سر نماز هفته پیش گفتم خدایا یه عالمه خواستگار بفرست.حالا هر دوروز یکی رو میفرسته😂قبلی رو هم تو تاپیک قبل  نوشتم .خواهرانه بیاید درد و دل کنیم .من واقعا دوست ندارم ازدواج کنم.مامانم عجله داره.هرچند جواب من یه نه بزرگه .این یکی مشهدین یه خانمی معرفی کردن من و عکسم و نشونش دادن.

تک فرزند.

دیپلم.

مادرو پدر فرنگی .ولی پدر بازنشته.الان مغازه دارن و اقا پسر پیششون کار میکنن.نپرسیدیم چه کاری😥

عکس اقا پسر و که نشونم داد یه پسره سبزه زشت بود خدایش.خیلیاااا

و اینکه من یکسال بزرگترم و قبلا یه بار عقد کردم و جداشدم و به خانواده پسر گفتیم و مشکلی ندارن

ولی تو عکس یه پسر لات بود فکر کنم.سر و وضع کثیف و زیر شلواری رو انداخته بودن رو مبل و کنار سفره ازش عکس گرفته بودن .تیپ افتضاح یعنی...

ولی باز از بی خواستگاری بهتره.

عکس پسره رو پاک کردم.نمیدونم چرا🤔

یه جورایی میترسم.خواهر ندارم درد و دل کنم .پس نیاید بگید به ما چه و ...خواهرانه حرف بزنیم...

من یه دختر جنگجو هستم که برای زندگیم میجنگم😍😍دوست داشتم تیکر و انشالله یه روز مامان بشم 

راستی امروزم تولدم بود و کسی بهم تبریک نگفت 😑در این حد تنهاماا

من یه دختر جنگجو هستم که برای زندگیم میجنگم😍😍دوست داشتم تیکر و انشالله یه روز مامان بشم 

و اینکه چون تک فرزنده میترسم لوس و ننر باشه و از طلاق میترسم.چون قبلا جداشدم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعا میکردی ی شوهر همه چی تموم گیرت بیاد بهتر بودااا

ی عالمه خواستگار برای کسی شوهر نمیشه🤐👍

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
2728

من بودمقبول نمیکردم.

من زیادی فنجونم پره😁

خداروشکر همونی ک همیشه تو ذهنم بوده خدا سرراهم گذاشت 

انشالله توام خوشبخت بشی با همونی ک ملاکاش تو دهنته

اگه پر میوه ای، پر سایه ای، افتاده تر شو...👌
راستی امروزم تولدم بود و کسی بهم تبریک نگفت 😑در این حد تنهاماا

تبلدت مبارک بیا این شمع فوت کن 🎂

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
دعا میکردی ی شوهر همه چی تموم گیرت بیاد بهتر بودااا ی عالمه خواستگار برای کسی شوهر نمیشه🤐👍

اخه عاشقم ولی عشقم محاله .دوم اینکه دوست دارم پزشکی قبول بشم

تولدت مبارککککککک ان شاءالله امسال به ناممکنت برسی😊❤

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706