2737
2734
عنوان

دخترها فریاد میزنند!!!بخاطر وایسادن دربرابر آدم پدوفیلی طردم کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 20677 بازدید | 580 پست
واقعا متاسفم بردت تو جایه من نیستی ک بفهمی حالمو با خوندن حرفت اشکم دراومد مطمئن باش خدا یه جایی تقا ...

عزیزم عشقم نفسم من کشیدم اینروزا رو از دوست داشتن دارم میگم .تند گفتم که بهت بر بخوره حرکتی کنی نگفتم دلت رابطه کثیفو میخواد گفتم دلت نمیخواد بخ خودت کمک کنی

من آن دیر آشنا را میشناسم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدش بیا به ما هم بگو چی گفتن و چیکار کردی نمیدونم کی هستی کجایی ولی انقدر ناراحت و نگرانت شدم انگا ...

‌جا بهت بگم مرسی عزیزم خیلی ها قضاوتم کردن ک خودم دوست دارم امیدوارم خدا نشون بده بهشون که چی گفتن 

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
آره باید انقدی واسه خودش ارزش قائل بشه ک نزاره مورد تعرض قرار بگیره... خودشو نجات بده 

امیدوارم حل کنه مشکلش رو 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2728
مرسی امروز تصمیم گرفتم زنگ بزنم بهزیستی

خداروشکردخترجون 

امیدوارم موفق بشی 

میتونی فقط بخواه 

فکرنکن چون پدرنداری بایدجلوش سکوت کنی،  جلوش و وایسا حتما 

به آرزوهایم قول رسیدن دادم😍
2740
همه پست ها رو با دقت بخون  داری به خودت ظلم می کنی سکوتت نشان رصایت تو از با اون بودن هست&nbs ...

زنگ میزنم بهزیستی باید یکی کمکم کنه خودم نمیتونم

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
‌جا بهت بگم مرسی عزیزم خیلی ها قضاوتم کردن ک خودم دوست دارم امیدوارم خدا نشون بده بهشون که چی گفتن&n ...

بیا سریع هم نفرین میکنی

اینهمه ادم اینجا نگرانت شدن بهت راه حل دادن 

تهش میگی خدا نشون بده دست شما درد نکنه دوست عزیز

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
من تا حدودی حرفت رو قبول دارم ولی با این لحن و این طرز حرف زدن اگه حرفتم درست باشه ب جایی نمیرسی&nbs ...

من برای ضایع کردن ننوشتم

کلافه شدم ک اصلا حرفای منو نمیخونید و هی چیزی ک اصلا نمیگم رو تو دهنم بذارید

خب قشنگ بخونید ادم چی میگه

بله ک نباید سکوت کرد

من بارها این سایت بحث کردم با کسایی ک میگن تو خیابون کسی تجاوز روحی کرد چیزی نمیگیم چون فک میکنن کرم از خودمونه

انقد کلافه میشم ازین حرف

شوهر خودم روحانیه گفته کسی اذیتت کرد تو خیابون فقط شروع کن ب زدن و رسواش کن

هیچ فکرای مسخره رو نکن ک فکر بد درباره خودم میکنن

ادم باید با متجاوز برخورد کنه اما ب کسی بگه ک تاثیر داره

ن ب کسایی ک مشکل ادم رو 2 تا میکنن

و بار روحی روانی برا ادم درست میکنن

استارتر خیلی اشتباه کرد و اشخاصی ک باید بهشون میگفت رو اشتباه انتخاب کرد

و ضربه شم.خودش خورد

منم بهش گفتم اشتباه کردی ب اون دونفر مادر و زنش گفتی

همین

شما ریپلای کردی و هی گفتی چرا میگی پنهان کنه

اخه من کی گفتم پنهان کنه😐

توبگو حداقل ذهنشوآماده کن اگه یهویی بگی باورت نمیکنه تاحالاگفتی بهش اصلا؟

نه ولی اگه واقعا دوسم داشت تو این ده سال یبار توجه میکرد ک چرا من اینو میبینم دستو پام میلرزه

بابا هر کاری کرده

تعرض تعرضه تجاوزه آزاره چه با یک نگاه کثیف باشه چه با دخول حالا اینکه ما جزییاتشو بدونیم چه فرقی به حال این طفل معصوم میکنه جز اینکه هی یادش بیاد و حالش بدتر بشه

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2706