2737
2734
عنوان

دخترها فریاد میزنند!!!بخاطر وایسادن دربرابر آدم پدوفیلی طردم کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 20677 بازدید | 580 پست
مامان داری؟

اره ولی اصلا باهم صمیمی نیستیم دوسم نداره

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولش بابا منم کلی گفتم فایده نداشت  تا خودش نخواد نمیشه

آره باید انقدی واسه خودش ارزش قائل بشه ک نزاره مورد تعرض قرار بگیره...

خودشو نجات بده 

اونی ک جلوحرفات سکوت میکنه لزوما نابلدنیست شعورش از تو بیشتره :)
2731
من نمیتونم جیغ بکشم کلا میترسم ازش خیلی ترسناکه تهدیدم میکنه اگه به کسی بگی ابروم نمیره ولی اگزم بره ...

کارشو بلده،به قول دوستمون با تزریق ترس فلجت کرده،به مادرت بگو،بگو تهدیدت کرده،بگو نه میخوام کاری برام بکنی نه میخوام باورم کنی نه چیز دیگه،فقط منو از این آدم دور نگه دار

نخیر شما فقط فقط چشات روبستی و دهان رو باز کردی و فقط حرفای خودت رو میزنی! من کجا گفتم کسی جرات نکن ...

من تا حدودی حرفت رو قبول دارم ولی با این لحن و این طرز حرف زدن اگه حرفتم درست باشه ب جایی نمیرسی 

درمورد شرایط خودم ب کسی ک کلامی و جنسی تجاوز میکنه نباید فرصت دوباره داره و کسایی هم ک با اینجور اشخاصی زندگی میکنن کاملا حقشونه بدونن با اینکه در برابر فهمیدنشم مقاومت میکنن ولی بالاخره متوجهش میشن 

من کلی حرف زدم ،کسی ک تو خیابون و تاکسی و مترو و هر مکان دیگه ای  بهش دست درازی میشه باید صداشو برسونه ب بقیه تا دفعه دیگه اون ادم از ترس رسوایی همچین کاری نکنه ، در ضمن استارتر میگه قبلا بهش هشدار داده بودم 

بجای اینکه دوصفحه بنویسید ک بخواید کسی رو ضایع کنید یکم تامل کنید و فقط از یه زاویه نگاه نکنید 

اگر دل بخواهد هزاران راه پیدا میشود اگرنخواهد هزاران بهانه .دلت نمیخواد که تمومش کنی من دیگه باهات ح ...

واقعا متاسفم بردت تو جایه من نیستی ک بفهمی حالمو با خوندن حرفت اشکم دراومد مطمئن باش خدا یه جایی تقاص حرفتو نشونت میده 

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
میخای راحت بشی یا ن عزیزم؟ خاهش میکنم ب حرف بچه ها گوش کن این همه داریم راهنماییت میکنیم گوش کن از ...

میخوام زنگ بزنم بهزیستی اونا میدونن چیکار کنم

2740
عزیز من ب زنش نباید میگفتی چون مشکلت بجای یکی میشه دوتا اونا تو یک جبهه هستن شما بار اضافی برا خو ...

من پشیمون نیستم از کارم .میدونی خواهرم بچه بودیم بارها بهش گفته بودیم باور نمیکرد الانام هربار که جمعی پیش میاد فوری خودش بچه رو میبرد تقدیم شوهرش میکرد خودشم مقصره مگه نمیشناسه اون مرتیکه رو .بخاطر اینکه اعتمادشوهرشو جلب کنه بچه های ما رو قربانی میکرد پس خودشم باید تلنگر میخورد حرفای شما رو قبول دارم کاملا .ولی شرایط یه ذره فرق داره 

من آن دیر آشنا را میشناسم ...
خیلی ناراحت شدم برات درداخودم یادم رفت توروخدا خودتونجات بده 

مرسی امروز تصمیم گرفتم زنگ بزنم بهزیستی

من نمیتونم جیغ بکشم کلا میترسم ازش خیلی ترسناکه تهدیدم میکنه اگه به کسی بگی ابروم نمیره ولی اگزم بره ...

تهدید تو خالی هست 

بلانسبت سگ مثل سگ دروغ میگه

یه بار جیغ بزن ببین چه جوری به چیز خوری میفته 

خودت رو سپردی دست حوادث هر وری خواست ببردد

همش عذاب وجدان میگیرم باهات اینجوری حرف میزنم

تو قهرمان زندگی خودت هستی 

نمیدونم تا کی میخوای اجازه بدی که یه انگل بهت دست بزنه یه بار شهامت به خرج بده بدتر که نمیخواد بشه نهایتش خاله ات میاد چهار تا فحشت میده میره لااقل دیگه تنت دستمال یه متجاوز کثیف قرار نمیگیره

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
مامانم خودمو نقصر میدونه اگه بهش بگم  

مادرت شما رو مقصر نمیدونه، به فرض اینکه مقصر هم بدونه ولی مطمئن باش کمکت میکنه،من بودم اگر اعدامم هم میکردن بازم ابرو و حیثیت چنین کثافتیو میبردم،انقدر توجیه نکن یه بار شجاعت به خرج بده به خانوادت مشکلتو بگو اگر کمکت نکردن از مشاور کمک بخواه،هزار راه وجود داره که همشون بهتر از راهیه که شما در پیش گرفتی، مظلوم نباش هیچوقت، ببین منم مادرم اگر حتی بچه من تو همچین موردی مقصر باشه و ازم کمک بخواد ،تا طرف و به خاک سیاه نشونم ول نمیکنم

میخوام زنگ بزنم بهزیستی اونا میدونن چیکار کنم

بعدش بیا به ما هم بگو چی گفتن و چیکار کردی

نمیدونم کی هستی کجایی ولی انقدر ناراحت و نگرانت شدم انگار دختر خودم اومده اینا رو بهم گفته

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
تا حالا امتحان کردی؟یه بار بهش بگو حتی اگه فکر کنه دروغ میگی حواسش جمع میشه،مطمئن باش حواسش جمع میشه

زنگ میزنم بهزیستی شرایطمو میگم کمکم کنن ب جای قضاوت 

2706