2733
2734
عنوان

پسر عموی شوهرم خودکشی کرده😭😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 3629 بازدید | 117 پست
ب فکر بچه های بیگناه اصا ب من چه هرچی مبخواین بگین

بچه ها یادشون میره هیچوقت افسرده نمیشن اون بچش بزرگ شه همش غصه باباشو میخوره الان ک زیاد حالیش نیس

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با زنش مشکل داشت منم فک  همین فکر و میکنم ک شاید خودکشی نباشه

منم اشنامون زنش 14 سالش بوده دختره هی می‌رفته جای باباش می‌گفته طلاقم بگیر ازش باباش راضی نمی‌شده یک پسره شیر خوار داشته بعد دختره برگرده خونش شوهرش زنشو کشته به مادرش گفته زنمو کشتم کمکم کن مادرش با پسرش دوتایی دخترو خاک کنن تو باغچه حیاطشون از قضا شوهر دختره با مادرش حرف میزده همسایه شون دیوار به دیوارشون حرفشون شنیده یک هفته گذشته بابای دختره به دامادش میگه کو دخترم شوهر دختره میگه نمیدونم بابای دختره به پلیس بگه پلیس ها بیان خونه دختره رو بگردن همسایهه دیدپلیس آمده به پلیس گفته من همچی چیزی شنیدم تو باغچه فکر میکنم پلیس ها باغچه رو کندن جنازه دختره رو پیدا کردن بردن پزشک قانونی شوهر دختره گفته خودش خودکشی کرده منم ترسیدم خاکش کردم پزشک قانونی شهر خودش نفهمیده گفته خودکشی بوده بابای دختره شک کرده دخترشو آورده پزشک قانونی مشهد یک هفته بابای دختره مراسم می‌گرفته نهار شام می‌داده بعد جواب پزشک قانونی مشهد گفته کشتن خفه شده شوهر دخترو پلیس ها گرفتن اعتراف کرده انداختن زندان بعد دولت میگه دیه شو بده تا اعدام کنیم بابای دختره پول نداشته نتونسته اعدامش کنه مادر دختره از غم دخترش 40 روز بعد از مرگ دختره فوت میکنه چند سال میگذره تا همین دیروز بابای دختره از غصه دخترش و زنش سکته میکنه میمیره هنوز شوهر دختره تو زندانه مادرشوهر دختر هم تو زندانه 

2728
الان زنه خودشو قایم کرده با بچش هیشکی نمیدونه کجاست  پیداش کنن بازداشتش  میکنن

چون خودکشی بوده مراحل قانونی و بازجویی و این جور چیزارو داره دیگه

ولی تقصیر زنش نیست که حتی اگه قهر و دعوا هم کرده باشن

واسه همسایه ماهم همین اتفاق افتاد و ثابت شد که خودکشی بوده زن و بچه ش هم الان دارن زندگیشونو میکنن حیف از جوونی خودشون

بنظر من تو قران این هم هس ک هر جای دنیا براتون سخت بود مهاجرت کنین پس یکی م ک این زندگی براش سخته می ...

من تو هیچ چیز دخالت نمیکنم هیچ وقت ولی اگه بدونم یکی بخواد چنین کاری کنه تو این یه مورد نمیزارم واصلا این دخالت نمیدونم به هر حال هر کس نظر خودش داره منم اینطور فکر میکنم

همه چیزایی که پشت سرم میگید با یه فدای سرم خدا بزرگه کاملا حل میشه   
2740
چرا اون دنیا؟ مگه کسی اون دنیا دیده؟ کی گفته خدا انقد بی رحم نیس مطمئن باشین

متاسفانه خدا در قرآن گفته این یه مرور را من نیستم بنده خودتو نکش که نمیبخشمت. 

اگه یکی را بکشی، میبخشه ولی خودتو بکشی نمیبخشه. خیلی تلخه ولی اگه عمیق تر فکر کنی میبینی خدا میخواد بگه حق نداری خودتو بکشی به من امید داشته باش 

2706