2733
2734
عنوان

پسر عموی شوهرم خودکشی کرده😭😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 3629 بازدید | 117 پست
خوشبحالش منم دلم مرگ میخواد ، جرئت خودکشی ندارم فقط😭😭😭

هیچ چیزی تو این دنیا ارزش نداره .زندگیت رو بکن تا وقتا مون سپری بشن .منم این دنیا رو دوس ندارم 

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
منم همیشه دلم میخواد قرص بخورم فقط شوهرمو بترسونم میترسم برم کما و دیگه به هوش نیام 

عزیزم چرا آخه مردا پوست  کلفت تر از این حرفان چرا خودت ناقص کنی کما نری مطمئنا معدت داغون میکنی 

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید

منم دوست دارم بمیرم ولی فقط بخاطر همین متـــن👇👇👇👇👇

از وقتیکه مـــادر شدم دیگه نمیتونم حتی آرزوی مرگ کنم 😔😔

خودخواه نبــــاشیم هیچوقت💔❤

چه ڪردم بــا خودم ڪه مــــرگ و زندگــــی برام فرقی نداره...💔   💔رنجیـــدم ولی خنـــدیدم ڪسی نفهمیــد کہ چقـــدر درد دیدم...💔.💔.💔
جواب سوالتون تو قران هست بعدم یه انسان چرا باید خودش بکشه مثلا واسه مشکلات واسه حرف مردم واسه چی؟ چه ...

کجای قران درباره خودکشی گفته؟

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی من بفرستید؟ پدر مظلومم را به تازگی با تصادف از دست داده ام. اسمش سید احمد مصطفوی 😭💔 است. باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح پدر من و اموات خودتون در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه. 🤲❤💚