2733
2734
عنوان

زنه میدونه شوهرش به مرغ و خروس ماده هم رحم نمیکنه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 46 پست
خواسته چهره تو خراب کنه به دل نگیر

آخه یکی نشناسه آدمی بیان پشت سر آدم حرف بزنن طرف فک میکنه من خرابم یا یه چیزیم هست

درخت کوچک من به باد عاشق بود کجاست خانه باد!؟ 
با همون پیام میشستی میذاشتیش کنار بخدا من بودم هرچی ازدهنم درمیومدبارش میکردم شوهرمم پدرشونو درمیاور ...

نه خدا به منو شوهرم زبون نداده با مردم دربیفتیم فقط با هم دیگه درگیر میشیم😺😺😺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا منم بی سروزبونم توتاپیکامم زدم اتفاقا اینو ولی این بحث آبروس اگه برای این تعصب نداشته باشی پس کی میخای تعصب داشته باشی این که گذشت ولی تکرارش کرد چشاتو ببند و دهنتو باز کن یکبار برای همیشه

طبق قانون جذب در تاریخ 9/9/99 یه شغل عالی دارم
2728

واقعا با زن پسردایی شوهراتون هم در ارتباطین و شماره همو دارین؟

من شماره جاری ها و خواهرشوهرهام هم به زور سیو کردم.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
بخدا منم بی سروزبونم توتاپیکامم زدم اتفاقا اینو ولی این بحث آبروس اگه برای این تعصب نداشته باشی پس ک ...

باشه 🙃سعیمو میکنم 

2740
واقعا با زن پسردایی شوهراتون هم در ارتباطین و شماره همو دارین؟ من شماره جاری ها و خواهرشوهرهام هم ب ...

نه من ندارم شماره کسیو حتی با مادرشوهرم در ارتباط نیستم این خانوم تو اینستا بهم پیام داده بود

ولشون كن خودتو هم شان اونا نكن احتمالا زن و شوهر همدستن ميخوان شمارو هم مثل خودشون كنن

حالش خوب نیست.سعی کن شوهرتو از اون اقا دور کنی.از خانواده شاون کلا دوری کن و زنه رو بلاک کن.میخوان ش ...

کلا من که دورم حتی محل زندگیم

ولی محل کارشون یکیه خوب همسرم تو این گرونی فعلا نمیتونه قید کارشو بزنه کلی قسط داریم