2737
2739
عنوان

زنه میدونه شوهرش به مرغ و خروس ماده هم رحم نمیکنه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 46 پست
جالبه که شوهرت هنوزم داره با پسره کار میکنه  شوهر من بود کلا قطع ارتباط میکرد

محل کارشون یه جاست خوب فعلا امکانش نیست از شرکت بیاد بیرون کلی قسط داریم 

درخت کوچک من به باد عاشق بود کجاست خانه باد!؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐😐 یه حرف دهن سرویس کن بهش بگو و کلن قطع ارتباط کن مثل همیشه

گفتم که من دوسال بود اصلا نه دیدمشون نه حرف زدم باهاشون بعد دوسال تو اینستا بهم پیام داده بود خیلی ناراحت شدم

کلا من که دورم حتی محل زندگیم ولی محل کارشون یکیه خوب همسرم تو این گرونی فعلا نمیتونه قید کارشو بزن ...

اره خوب کارو که نمیشه ول کرد.همون بهت بهتر عکس العملی نشون ندیین.دوبار پیام بده خودش خسته میشه.

2731
دقیقا.منم شماره جاریمو ندارم.چیکارش دارم اخه.هرچی دورتر بهتر.

بخدا من کلا باهمه قطع ارتباطم 

بخاطر مشکلاتی که با خونواده همسرم داشتم کلا با کسی در ارتباط نیستم حتی مادرشوهر خواهرشوهرام

اره خوب کارو که نمیشه ول کرد.همون بهت بهتر عکس العملی نشون ندیین.دوبار پیام بده خودش خسته میشه.

خوب نمیفهمم مشکلش با من چیه خداشاهده من اصلا دوست ندارم باهاشون حرف بزنم اگ بحث بی احترامی نبود کلا جوابش نمی‌دادم ولی خوب اگ جواب نمی‌دادم یه چیز دیگ درمی‌آورد برام فامیلای همسرمم دهن بین هستن خاکبرسرا

خوب نمیفهمم مشکلش با من چیه خداشاهده من اصلا دوست ندارم باهاشون حرف بزنم اگ بحث بی احترامی نبود کلا ...

بیخیال 

زیاد ذهنتو درگیر نکن

زن و شوهر هر دو مریضن 

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
2740
خوب نمیفهمم مشکلش با من چیه خداشاهده من اصلا دوست ندارم باهاشون حرف بزنم اگ بحث بی احترامی نبود کلا ...

احتمال قوی کرم از شوهرش بوده . یه حرفی در موردت زده که زنشو روت حساس کرده. زنه هم خواسته که دعوتت کنه اما نری خونش اینجوری گفته 

البته خدا میدونه. حدسیاتم بود اینا

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
احتمال قوی کرم از شوهرش بوده . یه حرفی در موردت زده که زنشو روت حساس کرده. زنه هم خواسته که دعوتت کن ...

شوهره خیلی عوضیه پارسال تو یه عروسی یه گندی زد کل مراسم بهم ریخت دعوا شد

شما هیچ جوابی ندادید بهش؟

گفتم اصلا من همسرتون رو ندیدم که تو چشاش نگاه کنم بهم چشمک بزنه 

گفت راحت باشه اگ فلانی کاری کرده بگو گفتم من چیزی ندیدم 

مث اینکه جاریم رفته به زن پسره گفته فلانی به من چشمک زده

گفتم اصلا من همسرتون رو ندیدم که تو چشاش نگاه کنم بهم چشمک بزنه  گفت راحت باشه اگ فلانی کاری ک ...

عجب چیزی ، فقط دوری ، اون خانوم خودش توی عذابه با اون شوهرش ، دیگه نمیشه بهش چیزی گفت 

فقط امیدوارم همچین آدمهایی همیشه دور باشن از همه 

برای آرامش روح مادرم فاتحه میخونید؟🥺💔دلتنگی یعنی حال هر روز من بدون تو ،،، مادر😔😭
پسره دوست شوهرمم هست کلا باهمن حتی تو محل کارشون  گفت گوه خورده زنشو بلاک کن

امیدوارم اخلاق گندش رو شوهرت اثر نکنه

تاوان عشق را دل ما هر چه بود داد  چشم انتظار باش در این ماجرا تو هم