2726

شوهرم یه پسر دایی داره مرتیکه خیلی هیز و عوضیه 

حتی یه مدت با جاری من ریخته بود رو هم 

حالا ی بچه داشتن زنش باز بارداره خودش خواسته 

رسوایی پسره همه جا هستا ابرو هم نزاشته واسه خونوادش هرجا ک فک کنید ی گندی زده 

حالا بعد دوسال خانومه بهم پیام داده، اینم بگم که من اصلا آدم اجتماعی نیستم مثلا تو مهمونیا معمولا من شرکت نمیکنم یا خیلی سخت با یکی حرف میزنم 

زنه پیام داده میدونم شوهرم بهت چشمک زده 

من سرم داغ کرده 

من بیچاره اصلا از کجا شوهره نحس اونو دیدم به شوهرم گفتم خیلی ناراحت شدم ازشون انتظار نداشتم بهم اینجوری پیام بده 

بعدش برگشته میگه شوهرم گفته فلانی انگار از دماغ فیل افتاده 

خوب لعنتیا من که کلا باهاتون همصحبت نیستم چرا چرا چرا

آخرشم برگشته میگه کع بیاین پیش ما خوشحال میشیم 

اینکارا چیه آخه 

دلم خیلی شکسته من هرچی باشم آدم خرابی نیستم که میاد اینجوری بهم پیام میده 

درخت کوچک من به باد عاشق بود کجاست خانه باد!؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من اومدم بگم خروس ماده نداریم خداحافظ😐

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

الانم چشمک میزنن 😐

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2706