2733
2734
عنوان

یه سوال از مجردا😐

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 65 پست
نه والا پیوندتان مبارک     😂 😂 😂

مخلصجات بیب

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من میذارم میگه لباس باز نپوش حجابمم همینه که هست از اول منو دیده

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤

این سوالو باید از یه متاهل میپرسیدی 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم

اسی ببین ی فرمولی رو بت میدم 

اگ طرفت اینستا داره و میگه تو نداشته باش بزرگتریییییییییییییییییییییییییین اشتباهه ک تو خودت رو محروم کنی 

در جایی که طرفت هر کاری خودش دوست داره میکنه و شما رو محروم میکنه شما یا اطاعت کردن قلدری رو یادش میدی 

اما جایی میخواد مثلا نشون بده دوست داره تو به پرش نزن نزار غرورش جریحه دار شه هیچی نمیشه که تو تو پرئوفایلت عکس بزاری یا نزاری اما با ی چشم دلشو به دست میاری 

پس خودت تفکیک کن ببین جایی ک حس کردی داره از حق طبیعت محرومت میکنه اجازه نده به هیچچچچچ وجه

به قول محمود درویش: عشق آن است که هزار دلیل برای رفتن بیایی اما بمانی..