2737
2734
عنوان

یه سوال از مجردا😐

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 65 پست
پسرا می‌دونن همجنساشون و جوونای الان چه کارایی که از دسشون بر نمیاد 

بخدا من ی دختررو فالو میکنم شوهر داره عکس میذاره بند سوتینش معلومه نمیدونم چرا هر کی گیر من نیوفته ب عکس پروفایلم گیر میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با دوست پسرم ازدواج کردم البته 15 سال پیش!

نه هیچوقت به خودش اجازه نمیده به من بگه چی بپوش کجا برو چیکار کن. میگه تو قبل از اومدن من هم داشتی زندگیتو میکردی و جوری بودی که من پسندیدم پس از این به بعد هم بدون نظر من میتونی خودت درست تصمیم بگیری. حالا من هم گاهی بهش احترام میذارم نظرشو میپرسم ولی بحث اجازه نیست مثلا میگم بین این دوتا کدومو بپوشم میگه اون بیشتر بهت میاد.

من چندتا شبکه اجتماعی عضوم توی بعضیاشون بیشتر ارتباط کاری توی بعضیاشون دوستی یا خانوادگی. هرگز چک نمیکنه. خودشم اینستا نداره دوستاش اونجا نیستن. حالا جالبه من هی بهش میگم بابا لامصب یه اکانت باز کن یه وقت آدم میخواد یه چیزی برات بفرسته بیچاره میشه!

این اعتماد و استقلال یکی از معیارهای انتخابم بوده یعنی هرگز حاضر نبودم با کسی که به حالت اجازه بهم بگه این کارو کن اونکارو نکن ازدواج کنم.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2731