2733
2734
عنوان

یه سوال از مجردا😐

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 65 پست
اسی ببین ی فرمولی رو بت میدم  اگ طرفت اینستا داره و میگه تو نداشته باش بزرگترییییییییییییییییی ...

ن خودش اینستا داره ولی پست نمیذاره به عکس اینستا م گیر نداده اونده تو تل مبگه این چ عکسیه گذاشتی😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به حجاب ک گیر نمیده مثلا میخنده پاچه شلوارم میکشه پایین میگه چقد کوتاهه بعد هرهر میخنده

ولی چون گپ مختلطه میگه عکس سرلخت نذار پروفت همین و متقابلا خودشم خوبه رفتارش اگه ب حرفش گوش کنم خییییییییلی ذوق میکنه و اخلاق صد برابر بهتر میشه !

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
2742
ن خودش اینستا داره ولی پست نمیذاره به عکس اینستا م گیر نداده اونده تو تل مبگه این چ عکسیه گذاشتی😐

عزیزم کلی بهت گفتم ک بدونی کجا چشم گفتن خوبه 

در مورد عکستم خب دوست داره غیرت داره روت من بودم برمیداشتم چ اشکالی داره 

اگ برنداری فردا هر هی گفتی اونم ارزش قائل نمیشه رابطه تون میشه لجبازی 

اگ قصدتون ازدواجه خوبه ک به هم احترام بزارین جای دوری نمیره

به قول محمود درویش: عشق آن است که هزار دلیل برای رفتن بیایی اما بمانی..
اتفاقا یه بار یکی بمن گفت. خب این اومده تغییرت بده . بستگی داره تو دنبال تغییر باشی یا  نه بخوا ...

بعضیارو دیدی تازه ذوقم میکنن شوهره اینارو بش میگه 😂😂😂😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
چرا؟

خب از یه آدمی که تجربه اینو داره که با یکی در ارتباط بوده باید بپرسی تو داری از کسایی میپرسی که مجردن و تجربشو ندارن و هر چی دلشون بخواد میگن 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
2738

هعی خواهر عکس نذاشتن تو پروفایل که دیگه از سرم گذشت به من میگه چادر سرت کن منم بش گفتم تو از اول منو اینطوری دیدیو فلان ی مدت باهم قهر بودیم اخرشم بهش گفتم من الان حداقل نمیتوم این کارو بکنم باید با خودم کنار بیامو این حرفا

اون منو همینجوری دیده 

درسته از اول شما عکس میذاشتی . اون اولا شاید براش مهم آنقدر نبودی الان دیگه واقعا میخوادت دوس داره برای حرفاش ارزش قائل بشی

میتونی اگر خیلی پیگیره ک عکس برداری یه مدت بردار بعد دوباره بذار ببین عکس العمل چیه . سیاست ب کارببر لجبازی نکن فقط

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
به حجاب ک گیر نمیده مثلا میخنده پاچه شلوارم میکشه پایین میگه چقد کوتاهه بعد هرهر میخنده ولی چون گپ ...

همه مردا همینن با چشم و مهربونی زود مهربون میشن 

خانومه ک اخلاق مردش و میسازه

به قول محمود درویش: عشق آن است که هزار دلیل برای رفتن بیایی اما بمانی..

به نظرم مطیع بودن کامل و سرکش بودن کامل تو یه رابطه اصلللا خوب نیست اما حالا به انتخاب خودتون و با توجه به رفتار ها و اخلاق های اون فرد می تونین تصمیم بگیرین که چه کاری بهتره .البته اگر حس می کنین این حسشون که به اصطلاح بعضی افراد ازش به عنوان غیرت یاد میکنن واقعیه و ایشون واقعا دارن اذیت میشن انجامش بدین بهتره 

من تو این جور مواقعی با شوهرم کنار میام چون اگه عکس نزارم  هیچ چیزززی ازم کم نمیشه پس نیاز نیست حتی کوچک ترین بحثی با هم داشته باشیم و با این کارم حتی خوشحالشم میکنم میگن تو یه قدم واسه عشقت  بردار اون هزار قدم برمیداره من کافیه یبار به حرفش گوش کنم اون هزار بار به حرفم گوش میده .

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
همه مردا همینن با چشم و مهربونی زود مهربون میشن  خانومه ک اخلاق مردش و میسازه

اره اینکه معلومه!

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
2706