2733
2739
عنوان

خواهرشوهرم فکر کرده کارش یادم میره😕

| مشاهده متن کامل بحث + 5455 بازدید | 197 پست
بازم خوبه شوهرت هواتو داره شوهر خواهر من مادرش پادرد داشت این خواهرمم ماه نهم بارداری از آزار و اذیت ...

ببخشید ولی انگار خواهرت چش بازارو کور کرده بود با این انتخاب شوهر 😐

زن حامله رو که با جون کندن چشم روی هم می‌ذاره از خواب بیدار کرده که چییییی خودم خوابم میاد تو ننه مو ببر دستشویی ؟😐 کل چیزایی که گفتی مغز منو دچار اتصالی کرد اصلا هیچ جاش قابل درک نیست برام😐

خوب شد ازش جدا شد

اگر آخرین مرد روی کره زمین اون نره خر بود تنها موندن صد شرف داشت به تحمل کردن همچین بزمجه ای حالا میگه برگرد؟ 

یه دیوار به من نشون بدین سرمو بکوبم بهش

خب من چی بگم که میرم خونشون میبینم میوه میخورن خوراکی یا هرچی حتی یه تعارف نمیکنن  حالا مگه تع ...

همه جورشوکشیدم.۳سال یبارشام دعوت نکرد.خودمونم میرفتیم میگفت نگفتین که میاین غذابزاریم.میوه که اصلا میگفت میخورین بریم ازمغازه بیاریم ولی درشوبستیما.شوهرمم میگفت نه نمیخوریم .الان خداروشکررابطه نداریم 

خدایاشکرت😍درپیکرمن دوقلب دارد ضربان هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان.خاله هادعاکنید نی نی سالم بیادبغلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو رو خدا دعوتش نکن

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
2728

یادمه تاپیکتو

با نهایت مقاومت دعوتش نکن خیلیم نیش کنایه زدن رک بگو چرا ولی دعوت نکن دخترشو

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

حرفشون رو به خودشون برگردون...راحت بگو...

من کسی رو پاگشا نکردم...دخترت رو بکنم بقیه ناراحت میشن...

من دستم به کم میره...خورشتام همشون کم میان...واسه همین پاگشا نمیدم.😐

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
2738
دست خودم نیس،هربار یادم میفته دیوونه میشم،البته اینکه خواهرشوهرمم اصرار داره دعوتش کنمم بی تاثیر نیس ...

بگو فعلا کرونا تموم نشده شما رو گذاشتم برا بعد کرونا

قرار بود الگو بشم درس عبرت شدم
خب من چی بگم که میرم خونشون میبینم میوه میخورن خوراکی یا هرچی حتی یه تعارف نمیکنن  حالا مگه تع ...

وا 😨😨ینی ب عنوان مهمون میری برات میوه نمیارن؟؟؟بیکاری میری خونشون