2737
2739
عنوان

خواهرشوهرم فکر کرده کارش یادم میره😕

| مشاهده متن کامل بحث + 5455 بازدید | 197 پست
زن حامله را آخه تف بشون بیاد . عه اسی .من اصلا فوش نمیدم  ولی خاکککککک  عالم بر سرشون .&nb ...

یاد خاطره خودم افتادم خواهرشوهرم زن خوبیه ها من ۷ماهه حامله بودم شایدم ۶ماه بودم رفتم خونشون تیم ساعت قبل ناهار گفت شوهرم خیلی از تو بدش میاد!!!!!!!!!سر سفره پلو ماهی بود من نصف و نیمه به زور خوردم

اً

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاد خاطره خودم افتادم خواهرشوهرم زن خوبیه ها من ۷ماهه حامله بودم شایدم ۶ماه بودم رفتم خونشون تیم ساع ...

😦😦😦😧😧😧😧😧

ب ننجونم الان گفتم بخدا گریه افتاد میگه زن حامله حرمت داره . 

😙😙😙😙😙😘😘😍😍😍حالا منم برا اینکه یاد خاطره بد نداشته باشی برا اون نی نی که سرش بار دار بودی 

70 تا حمد میخونم 

ی گازش هم بگیر😂😉😉😉😉😉😉😉😉

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2728
مرسی عزیزم من فراموش کردم آخه خواهرشوهرم زن خوبیه نمی‌دونم چرا این حرفو زد یهووبی اینم پسرمه

وووویییییی  ننه الهی جون من بپر ماچش کن 😍😍😍😍😍

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
ببخشید ولی انگار خواهرت چش بازارو کور کرده بود با این انتخاب شوهر 😐  زن حامله رو که با جون کن ...

نه بابا مگه دور از جونش خره با هزار بدبختی طلاق گرفت آبروشو تو دادگاه برد مردک تازه ی نفس راحت کشیده بنده خدا مهریشم بخشید ی مقدار کمی گرفت حالا دوباره بره اونجا؟

2740
ببخشید ولی انگار خواهرت چش بازارو کور کرده بود با این انتخاب شوهر 😐  زن حامله رو که با جون کن ...

مقصر مامانم و مامان بزرگم بودن پسره روستایی بود اینام رفتن خونشو دیدن یعنی بعد اومدن گفتن چه خونه ای چه فرشاییی فلان و فلان و فلان ی حیاط دارن چقد بزرگ پرده هاشون فلان خواهرمم ۲۲سالش بود خب اینا فکر کردن ترشیده دیگه هیچی آقا بعد عقد رفتیم دیدیم خونه نیست که خرابست تازه اتق کوچیکه مال آجیم بزرگه مال مادر شوهرش آشپز خونم مشترک سقفش تیر چوبی و اصلا ی وضعیا حموم درست حسابیم نداشت آجیم میگه فقط شب عروسیم تنها بودم بعدش مادر شوهره میومد اتاق ما میخوابید 

مقصر مامانم و مامان بزرگم بودن پسره روستایی بود اینام رفتن خونشو دیدن یعنی بعد اومدن گفتن چه خونه ای ...

یا خدااااا 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺 دختر ۲۲ ساله حیف نبود ازدواج به چه قیمتی آخه 😢😢😢😢😢😢😢😢 ان شاالله بهتررررین سرنوشت رو به روش باشه و بهترین اتفاق های خوب براش بیفته موفق و پر روزی و پر از شادی در کنار دختر گلش ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

همه جورشوکشیدم.۳سال یبارشام دعوت نکرد.خودمونم میرفتیم میگفت نگفتین که میاین غذابزاریم.میوه که اصلا م ...

وای اینا کین دیگه ینی چی میخورین 

خدا لعنت کنه

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
اره دقیقا ممکنه بعدا از اینکه ب ی بیشعور خوبی کرده پشیمون بشه. من ک دیگه دارم سعی میکنم با هرکی مثل ...

آخه زن داداششونو اونم زن باردار رو سر شام بیرون میکنن؟    خب یکیشون کمتر کوفت میکرد زن حامله رو بیرون نمیکردن     دیگه آدم با غریبه ام اینکارو نمیکنه 

😐😐😐

چه آدمایی پیدا میشن بخدا

من یه روز خونه مادرشوهرم بودم داشتن بستنی میخوردن

مادرشوهرم واسه منم آورد گفتم نه ممنون من از این مدل بستنی نمیخورم( کلا بستنی‌خور نیستم)

بعد شوهرم گفت آره فقط بستنی میوه‌ای دوس داره

مادرشوهرم بستنی خودشو که نصفه هم خورده بودش گذاشت تو فریزر چادر سر کرد رفت واسم بستنی میوه‌ای خرید

هرچی اصرارش کردم گفت نه نمیشه حامله‌ای دلت خواسته ما خوردیم مگه میشه تو نخوری

یعنی بذارمش رو سرم حلوا حلواش کنم والا😍

بخند، همین