2733
2734
عنوان

اونایی که با شوهراتون دوست بودید ....

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 75 پست

من وهمسرم 6سال باهم تویه خونه  زندگی کردیم قبل ازازدواج ولی دلیلی نداره هرکس اینجوری بوده باشه ازدواج کنه 

هرکسی هرنوع رابطه ای داره باید باشرایط وفرهنگ خانواده اش سازگاری داشته باشه مامشکل نداشتن ولی خیلی های دیگه بود خانواده فرهنگشون فرق میکرده کلی اون دختر عذاب کشیده بعدش ضربه اصلی رودخترمیخورع نه پسر 

بابا اینقدر راحت خودتونو در اختیار ی پسر نذارید حتی اگه مطمعنید باهاش ازدواجم می کنید .

بذارید بهتون سخت برسه .مردا  چیزایی رو که بهشون سخت میرسن ،بیشتر قدرشو میدونن .

حتی بذارید با سختی خواستگاری و مهریه و عروسی بهتون برسه نه با دوستی و مسخره بازی .اینجوری بعدا هم قدرتونو بهتر میدونه 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه دیدم کسایی که اینجوریازدواج‌کردن و بهم رسیدن هی وسوسه میشم ولی انشاله هر چی خیره  نه دیگه ...

طرزفکر وفرهنگ و جنبه هرکسی فرق میکنه بعضی پسرا دوهزاری وبه دردنخورن وفقط قصدشون سواستفاده اس بایدمراقب خودت باشی

2731

عزیزم ببین تا وابستش نشدی فقط فراررررر کن از این ادم 

دیدم که میگما این جور ادما ازدواجی نیستن ، فقط دنبال رابطن ، عاشقت میکنه میذاره میره بعدشم میگه من از روز اول گفتم قصدم ازدواج نیس تقصیر خودته وابسته شدی 

بیخیال عزیزم غیر از گناهش ، ارزششم نداره 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
آره مثل من واسه همین میگم استارتر اینکارو نکنه

بله متاسفانه الان دنیاشده قانون جنگل به کمترکسی میشه اعتمادکرد 

اگه من همچین کاری کردم بخاطراین بود من مطمئن بودم که بهش میرسم واینکه فرهنگ خانواده ام فرق میکرد 

عزیزم من با همسرم دوست بودم و از اولش هم قصدمون آشنایی برای ازدواج بود.ولی اینو بهت بگم هیچوقت نمیتونی پسرا و روابط رو با هم مقایسه کنی شاید یکی حتی رابطه هم داشته باشه و ازدواج کنن یا یکی با همون مقدار رابطه تو هر مقطعی بهم بخوره به هر دلیلی.پس به نظرم حداقل یه سری مسائل بمونه برای بعد عقد بهتره.

2738
بله متاسفانه الان دنیاشده قانون جنگل به کمترکسی میشه اعتمادکرد  اگه من همچین کاری کردم بخاطرای ...

خوب.منم چون مطمئن بودم اینکار کردم خواستگاری هم اومدن ولی پدرمادرش ان قدر سنگ انداختن رو مغزش راه رفتن که ازم گذشت باگریه الانم هرازگاهی زنگو پیام میده ولی چه فایده واسه من داره با تمام مخالفتا نباید میگذشت

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم
عزیزم من با همسرم دوست بودم و از اولش هم قصدمون آشنایی برای ازدواج بود.ولی اینو بهت بگم هیچوقت نمیتو ...

دقیقا مردا باهم فرق میکنن .طرف توی عقدمیبینی همسرش باردارمیشه کلی حرف بار زنش میکنه و.........

دست زدن و اینا واقعا بستگی به عقاید دو طرف داره.ما اعتقادخودمونوداشتیم شاید با شما فرق کنه

ما اولش از هم خوشمون اومد حرف ازدواجم هیچکدوم نمیزدیم خود من که اصلا تو فاز ازدواج نبودم کم کم که پیش رفت عاشق شدیم ودیدیم خیلی همدیگه رو دوست داریم.

اوایل دو هفته یبار میرفتیم بیرون بعدشد هفته ای یه بار و یک سال و نیم اخر یک روز درمیون و حتی گاهی هر روز😂😂😂😂یادش بخیررر😍ما دوستیمون حدود ۴ سال طول کشید.البته میشد همون اولم بیاد خواستگاری ولی خودمون دوتا نمیخواستیم.

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
دقیقا مردا باهم فرق میکنن .طرف توی عقدمیبینی همسرش باردارمیشه کلی حرف بار زنش میکنه و.........

دقیقا عزیزم حرفت درسته.در اصل با آقایون ایرانی که تربیت ایرانی دارن اگر آدم بتونه تا بری زیر یه سقف باکره باشی بهترینه‌.

ببین اگه خیلی میبینی طرف دوست نداره ولکنش شو 

ما تموم کردیم میگم که خودش با گریه ازم جدا شد و الانم هرازگاهی زنگو پیام میده ما4ماه جدا شدیم 

6سال و2ماه دوست بودیم وحشتناکه جدایی

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم
2706