2733
2734

اگه امکانش هست میشه بگید دوستیتون در چه حدی بود؟ مثلا چندبار میرفتید بیرون و چه ساعتایی

از اولش قصدتون ازدواج بود با نه پیش اومد 

فقط میخوام ببینم پسری که دختری و دوست داسته باشه بهش دست میزنه؟ 

اره میزنه

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دست میزنه از مردا چ توقعی داری😬

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2731

بله ما دوست بودیم حتی یبار جرعت کردم آوردمش خونمون😐😐😐

الان بهش فکر میکنم تپش قلب میگیرم. نمیدونم اونموقع چه جرعتی داشتم😐

بله ممکنه رابطه هم پیش بیاد ولی اول باید ببینی طرفت کیه. ارزششو داره یا نه

نه اینکه سریع بری ب هرکسی وا بدی

از خدا ممنونم بابت همه چیزایی که بهش فکرمیکردم و بهم عطا کرد... خدایا شکرت🙏💜  

به نظر من نه ، تا خودت نخوای نه ، و برای نظرت ارزش و احترام قائله

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2738

تا ۵ ماه اول هیچی نگفت فقط سنگ صبورم بود و دست میدادیم رسمی. بعد دیگه آقا بالا سر شد😅گیر میداد گفتم اختیار خودمو دارم گفت من عاشقتم میخوام باهات زندگی کنم اگه توام راضی هستی بسم الله. دیگه خیلی تریپ لاو شدیم البته من از اول جونم براش میرفت ولی نگفتم. من سابقه ازدواج داشتم واسه همین صیغه کردیم  ۵ سالی دوست بودیم رابطه هم داشتیم بعدم ازدواج

روانشناسی کودک
ب هیچ عنوان نباید این اجازه رو بهش بدی ب پسرا رو بدی همه کار باهات میکنن و این یادت باشع عزیزم وقت ...

👌👌👌

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
خب از اولش میدونیتی قصدش ازدواجه که این اجازه دادی یا نه

من اجازه اي ندادم نظرم گفتم.

هنوزم ازدواج نكرديم دوست بوديم از هفته اول گفن خوشم اومده واسه ازدواج بعد يك ماهم خواستگاري رو ب خانواده ها گفت و داريم اشنا ميشيم.

سكس كامل نكن هيچ پسري ارزشش همچين ريسكي نداره. حتي قصدش ازدواجم باشه ي چيزايي بايد بمونه. ميزنه تو روت بعدا. 

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

الان یه سریا میان میگن ما چندسال باهم زندگی کردیم بعد ازدواج کردیم ولی این مجوزی یاضمانتی نیست برای بقیه رابطه ها که فکرکنی اگه خودت رو در اختیار پسری گذاشتی حتما منجر به ازدواج میشه! خیلیا کل ماجرا رو نمیگن مثلا علت اصلی ازدواجشون رو نمیگن بعد ممکنه چندتا دختر نوجوون اینجا ببینن و به اشتباه با دوست پسرشون قبل ازدواج رابطه برقرار کنن و آسیب ببینن

2706