2737
2739
عنوان

مهریه جاریم چند ساعت دارم گریه می کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3801 بازدید | 149 پست

اصلا و ابدا سر این قضیه کوتاه نیا 

حتما جلوش وایسا بگو اگه اینکاروکنب مجبور میشم ازت جدا شم و مهریمو اجرا بذارم

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مخالفت کن

سرسنگین باش

بگو باشه خونه رو بفروش ولی عوضش مهریه منو بده ن دیگران رو.

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2738

یکی دیگه زن گرفته و داره طلاق میده اونوقت شوهر تو میخواد مهریه بده رو چه حسابی 🤔🤔🤔 پس برادر شوهرت نقش شلغم رو داره 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

با همچین مردی نمیشه زندگی کرد بهتر نیس بفروشه مهر خودتو بده

ببخشید انقدر لحنم تند بود

شمام مهریتو بذار اجرا خونه رو بگیر ازش 😞

همسرت وظیفه نداره کمبود ها و عقده های مالی و عاطفی که خونه پدرت داشتی رو جبران کنه با کمک هم زندگیتون رو بسازید😉💪یه بارم مارو تو پارتی گرفتن به سرهنگه گفتم من سرایدار اینجام خودم باهاتون تماس گرفتم تیپمو نگاه کرد گفت اینو آزادش کنید کلی هم ازم تشکر کرد☺

دکوتاه نیا ب نظرم ب شوخی بگو نمیترسی همین بلا سرت بیاد من مهریه بخوام اونوقت میخوای چکارکنی؟!هرکس باید ب فکر زندگی خودش باشه زندانم ک نمیندازنش ک یکجا میخواد بده میره دادگاه میگ ندارم قسطی میکنن

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2706