2777
2789
عنوان

کاش فردا شب به هوش نیام...خسته شدم

2164 بازدید | 114 پست

خسته شدم از اینکه دست بزنم به بچه مردم بگن آخی بدبخت بچه نداره...دست نزنم بگن چقد حسود و بدبخته بچه نداره...خسته شدم از بس لباس نوزاد خریدم و خاک خورد...خسته شدم بسکه به شوهرم گفتم طلاقم بده داماد شو بچه داشته باش پیر شدی....خسته شدم از بس خبر بارداری شنیدم خیلیا بعد من عروس شدن و دارن ولی من...خسته شدم هرجا بحث در مورد نازاییه میگن ساااکت این می شنوه و ناراحت میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی سوال

چرا ب عالم وادم میگید ک باردار نمیشید ومشکل دارید؟؟

اگه حرفی نمیزدی الان از رفتارای دیگران هم ناراحت نمیشدی. 

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                       goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2801