2737
2739
عنوان

کاش فردا شب به هوش نیام...خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2157 بازدید | 114 پست

منم ۱۴ساله مثل شما منتظرم همسرم مشکل نداره پای من موند و موهاش سفید شد ...    باز هم‌تلاش میکنم     مردم هم هرچی میگن بگن   جوابش و باید  به خدا پس بدن' داده و نداده  مسئولش خداست .به کسی هم ربطی نداره   زندگیم. .

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دارم ولی مشکل داره....این خیلی سخت تره..خیلی..اینکه ببینی چقد فرق داره با هم سناش....به خاطرش قید همه رو زدم هیجا نمیرم..هیچ کسو هم دعوت نمیکنم...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

😔😔😔😔

چه دنیای بدیه. 

حس میکنم خدا به خیلی هامون یه زندگی با آرامش بدهکاره. 

هر کسی به یه راهی گیره، منم کلی مشکلات دارم و این روزا به شدت ناامید. 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
2740

میدونم شرایطتت سخته، ولی به اونایی فک کن که شوهر نااهل دارن، به اونایی که نتونستن ازدواج کنن و مامان باباشون حسرت داماد و عروس دار شدن دارن، به اوناییفک کن که بچشون مریضه، پروانه ای یا سندروم داون... اون موقع میفهمی چقدر خوشبختی، در حال باید راضی بود به رضای خدا و شکرگزار 

🌹لطفاً واسه رسیدن به ۲تا حاجتم خیلی دعا کن🌹
خواهرم تو روم بگه تو نازایی و حسودی به بچم منیکه جونمو براش میدم

منم بچه ندارم به همه بچه ها هم محبت میکنم و ماچشون میکنم به ماماناشونم محل نمیذارم

مورد داشتیم بچرو به زور از تو بغل مامانش کشیدم بیرون ماچش کردم البته قبل از کرونا

والا

انشالله که سال دگ بچت بغلته من دلم روشنه ولی حساس نباش

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
منم ۱۴ساله مثل شما منتظرم همسرم مشکل نداره پای من موند و موهاش سفید شد ...    باز هم‌تلاش ...

منم دوازده ساله ولی مشکل اصلی از همسرمه گاهی به عمرم و جوونیم فکر می کنم که رفته و هنوز اندر خم یک کوچه ام، نمی دونم چه باید کرد

2706