2733
2739
عنوان

کاش فردا شب به هوش نیام...خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2157 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم سه سال منتظرم دوسدارم بمیرم تازه با خدا داشتم حرف میزدم می‌گفتم چی میشد فردا صبح بیدار نشم یا فاطمه زهرا 

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
2731
دختر خاله من بعد از ۱۹ سال بچه دار شد البته بچه سال هم عروسی کرده بود ولی الان ماشالله دخترش خانمی ش ...

ممنونم از دعای خیرت ان شاءالله شما هم سلامت و حاجت روا باشی ان شاء الله 

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
انشاالله به زودی مادر بشی عزیزم راستش دیگه دارم بیخیالش میشم همسرم زیاد براش مهم نیست منم دیگه انگیز ...

بازم تلاش کن.. ممنونم از دعای خیرت ان شاءالله شما هم سلامت و حاجت روا بشی 

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
2740
 اره تخمک آزاد نمیکنم...دکتر گفت فکر کنم چسبندگی هم داری...گفت رحمت به سمت چپ کشیده شده

وا خب عزیز به جای آرزوی مرگ دنبال درمان باش

من فکر کردم همه مسیر درمان رو رفتی.

هنوز هیچ کاری نکردی دنبال مرگی؟!

اول چک کن ببین چسبندگی داری یا نه

بعد دارو

بعد اگر نشد iui

بعد اگر بازم نشد ivf

اینقدر زود داغون شدی؟!!

و من به دعای آدمها و به معجزه حدیث کسا ایمان دارم....