2733
2734
عنوان

داستان ترسناک واقعی 🥺😱

| مشاهده متن کامل بحث + 4364 بازدید | 204 پست
اره  جن عاشق 🥺

منم داشتم اونو میخوندم الان

واقعا وحشت کردم حس میکنم برا منم اتفاق میفته ولی خب همه رو به پای خواب میذاشتم تا الان😑

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون قسمت حنا رو منم دیدم خاله ام یه شب میخوابه صبح پامیشه پاش حنایی بود😰😭

خود منم یه قسمت پام رنگ حنا شده بود انگار که پامو حنا گزاشته باشم راست

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟
2731
مرد؟واقعا یا اصطلاحن میگی؟

میگم  مرد  گنده انقد میترسید 

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

من یروزیه چیزیوگم کردم هرچی میگشتم پیدانمیشدیباراینجاخوندم وقتی چیزی گم کردین گوشه لباستون گره بزنین بگین دم بچه شیطون گره میزنم تاگمشدم پیداشه ۱۰دقیقه نشدپیداش کردم همونجایی که ده بارگشته بودم

وای برای شما هم اتفاق میوقته این گم کردن وسیله ها؟ من به هرکس میگم باور نمیکنه من وسیله های شخصیم ...

واسهدمن زیاد این اتفاق می افته

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2740
مگه امکان داره همچین چیزی؟؟؟یعنی میتونن؟

جنام مثه ادما امیزش دارن و الت تناسلی و غریزه .. معمولا همینطوری میشه

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
مثلا چی میگیره جن از ادم ؟

مثلا یه نفر آبجوش ریخته بوده زمین بچه‌ی جنا انگار میمره جنه میاد بهش میگه دخترتو میبریم جا بچمون😐 میگفت ۳۰ ساله خاله‌ام گم شده و پیدا نشده

بعضیا هم ازشون رابطه میخوان😐😰

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
اره عشقممم😂😂😂😂مو کوتاه موبلند بود😂😂😂

😂 اره کثافط. کجایی؟ گمت کردم

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
دیشبم ی تاپیک ترسناک گذاشته بودن اون خییییلی وحشتناک بود. نمیدونم واقعی بود یا ن من داشتم سکته میک ...

یه تاپیک هم من خوندم داستا یه دختره بود که جن عاشق داشت اونم خیییییییبیییلی ترسناک بود آخرشم دختره دیوونه میشه

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟
منم داشتم اونو میخوندم الان واقعا وحشت کردم حس میکنم برا منم اتفاق میفته ولی خب همه رو به پای خواب ...

چ ریلکس تعریف میکرد  من بودم  با شوهرم میرفتم سرکار و میومدم  دستشویی هم نمیتونستم برم

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
دیشبم ی تاپیک ترسناک گذاشته بودن اون خییییلی وحشتناک بود. نمیدونم واقعی بود یا ن من داشتم سکته میک ...

بخدا منم کلا از رو تایپیک ها ‌که میخونم میگن ترسناک همو لحظه میترسم باورت میشه شبا بغل مامانم میخوابم با یه پلاک ایه الکرسی تو گردنم میگم خونه جن داره حالا هیچیم ندیدم اما خیییلی ترسوام🤣🤣🤣🤣

2706