2737
2734
عنوان

شوهرم اینو استوری واتساپش😔😭+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2236 بازدید | 111 پست
خب اینا اصلا اهل صحبت کردن منطقی نیستن بخدا  ۴ساله دارم تحملشون میکنم باهمه چیشون ساختم ولی دی ...

سلام گلم من شمارو قضاوت نکردم فقط میگم استوری گذاشتن بچگانه هست ! بسپار به خدا خودش میدونه چیکار کنه از منو شما بهتر میدونه

آیدا هستم  
خب اینا اصلا اهل صحبت کردن منطقی نیستن بخدا  ۴ساله دارم تحملشون میکنم باهمه چیشون ساختم ولی دی ...

الان این استوری رو برداری بزاری حل میشع مشکلاتت ؟ خواهر شوهرت از این رو به اون رو میشه ؟ اگه میشه حتما بزار پروفایل بزار استوری بزار هرکاری میتونی حتما انجام بده!

آیدا هستم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گوشیشو یبار بردار تو تنظیمات یکار کن مخاطباش نتونن استوریاشو ببینن/:

دقیقا!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2728
سلام گلم من شمارو قضاوت نکردم فقط میگم استوری گذاشتن بچگانه هست ! بسپار به خدا خودش میدونه چیکار کنه ...

اوکی نمیزارم واقعا دارم داقون میشم ممنونم از راهنمایت دوست خوبم 

ایشالا هیشکی حال منو نداشته باشه 😔😔😔

شوهرت متولد اذر یا شهریور نی احتمالا😑؟

🌟🌙Bë ŵíţĥ ĥųŝŝęĭń(a)àňð ŕůľë👑••••••{تیكـر تولدمـ(۹۹/۹/۹) و رسیدن به‍ آرزومـه‍}😻😻😻❤مـن جذابـترین و خوشبخت ترینـ و ناناااز ترین و جیییییگر ترینممم آرهه اینجوریااس🙂😻😻😻👑                 
الان خواهرم زنگ زد میگه این چیه شوهرت گذاشته 😭😭😭😭😭😭😭😭

می گفتی برای یه دوستاش گذاشته

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2740
الان این استوری رو برداری بزاری حل میشع مشکلاتت ؟ خواهر شوهرت از این رو به اون رو میشه ؟ اگه میشه حت ...

درسته حرفت منطقیه 

شایدم خوشحالتر بشن ک بفهمن من ازدستشون ناراحتم و بدتر کنن سپردمشون بخدا ک الهی عوضشو از بچه هاش بگیره بحق اینروزای عزیز 

حالم از شوهرمو خانواده بی منطقش ک ادعا دارن متنفرم 😖😖😖

بچه ها من اینو میخام استوری کنم واسه یکی از خواهرشوهرام البته بلاکش کردم ازبس اذیتم میکنه ولی بقیه خ ...

ببین من خودم بشخصه دعواهای مجازی این مدلی رو دوست ندارم اصلا نه  واسه کسی ک قهرم متن و اینا میزارم نه واسه طرفو میخونم چون اونطوری فکر میکنه برام مهمه ک دارم بهش واکنش میدم .ولی تو واقعیت کامل محل سگ بهش نمیزارم.

شماهم همینطور اگه اهل دخالت و اذیته کلا سگ محلش کن و ادم حسابش نکن ندید بگیرش از مرگ براش بدتره.

ولی اینطوری مجازی ی کشمکش الکیه ک طرف اگه ازین روانیا باشه بیستر کش میده و مجبوری با ی بی شخصیت وقت بگدرونی.ب نظرم جالب نیست

این مرد از اوناست اکه زورش برسه با شیوه های مختلف اخاذی کارشو جلو میبره الان با بی حیایی و بردن آبرو ت اینجور   نمیدونه ناموس چیه   و تریپ مظلومیت هم برمیداره  

من یکیشون رو از نزدیک میشناسم خدا هم حریف این جور آدما نمیشه باورکن پدر مادر زنشون هم همیشه طرف داماد بودندو از دخترشون شاکی بسکه  داماد پیششون مظلوم نمایی میکرد  چون طلبکار بی آبرو مظلوم نما هستند و اتفاقا همه زن رو سلیطه زورگو و... میدوتستند درحالیکه زن خودش کار میکرد  قسط خونه ای که توش بودند و خریده بود میداد و تنهایی مسئولیت خونه داری رو انجام میداد دمتر و درس ومشق بچه هاش مرده می گفت من دارم از صبح تا شب جون میکنم  ولی پولی نمی آورد پول داشت خرج نمیکرد  فقط طلبکار بی آبرو وقتی زنه میخواست طلاق بگیره شوهرش میگفت زیر سرش بلند شده میخواد بره ول بشه و... بعدم گفت خونه رو بزن به اسمم و مهریه ات ببخش طلاقت میدم  زنه .وقتی قهر کرد از تو اون خوون که قسطشو میداد خانوادش راش ندادن گفتن  میخوای ابرومون رو ببری اونم با بچه هاش خونه گرفت تو همون محله شوهر شکایت کرد حکم تمکین گرفت دختراشو برای اذیت کردنش گرفت  زنه هم شد یک بی آبرو تو فامیل ویک سنگدل که دختراشو ول کرده  بعدم تهدید وحشتناک که با برچسب بی آبرویی می کشمت  خانوادت هم راضین  خانمه مجبور شد دست از پا دراز تر برگرده ولی دیگه محل سگ به خانوادش و فامیلش نمی ده میگفت دیگه چیزی نمونده که پشت سرم بگن 

شوهره هروقت دعواش میکنه بهش میگه بفرما برو  دنبال همون ولگریهات  

.
این مرد از اوناست اکه زورش برسه با شیوه های مختلف اخاذی کارشو جلو میبره الان با بی حیایی و بردن آبرو ...

اره  ولی  با فرق این که  شوهر من دنیا دنیا  پول داره ولی من هزار تومنم پول  داشته باشم  چشمش به اونه 

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 
2706