2733
2734
عنوان

شوهرم اینو استوری واتساپش😔😭+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2236 بازدید | 111 پست

شما دیگه کشش نده با وضعیت گذاشتن.  بعدا که اشتی کردی  مسخرش کن و بگو این کارا دخترو پسر بچه  عقده ای هاست.

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی داره به همه میگه زن من هار شده! واقعا باید به عقلش شک کرد.

واقعا شک کردم  به عقل نداشتش

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 

از ادم بالغ بعیده ک حرفاشو ب جای مستقیم با استوری وکنایه ای بگه...اونم چی....مرد

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
2731
بچه ها من اینو میخام استوری کنم واسه یکی از خواهرشوهرام البته بلاکش کردم ازبس اذیتم میکنه ولی بقیه خ ...

استوری نکن مستقیم بفرست برای شوهرت!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

البته باید برشش بزنی .....اینو بزار تو....یعنی هرچی بهت خوبی کنم تهش تو چشمت نیس...قدر نمیدونی....غیر مستقیم میگی...امضا یکی از کاربرا بود😊😂

امضا ندارم انگشت میزنم😐☝تامام😐         

شاید تیک زده فقط خودت وضعیتش رو ببینی

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
من یادم نمیاد اخرین دفعه کی استوری گذاستم 

حداقل سین نکن ولی باهاش صحبت کن هرچی شد تو مجازی نزاره 

ب نظرم خیلی خزه ک ادم با پروفایل و استوری و استاتوس با دیگران ک قهره تیکه پرونی کنه.تازه داشتم دعواهای دوستا رو این مدلی هضم میکردم حالا زن و شوهرا شروع کردن😐😐😐

اره عزیزم اردبیلیم ولی اصالتا مال کشور اذربایجانیم  باکو   ترکییاستامبولی  فرق داره& ...

عه

ینی من الان دارن با یه خارجی حرف میزنم؟😂

چه خفن

الان ینی درست فارسی میتونی حرف بزنی؟

شوهرت چی اونم اصالتا آذربایجانیه؟؟

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap

آخی

بیتانم...

قلب،لانه ی گنجشک نیست که بهار ساخته شود ودر پاییز باد آن را باخودش ببرد...قلب،مهمان خانه نیست که آدم ها بیایند،دوسه ساعت یا دوسه روز توی آن بمانند و بعد بروند...