2737
2739
عنوان

شوهرم اینو استوری واتساپش😔😭+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2236 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو بزار

ولی نزاری بهتری.چون هی کش پیدا میکنه دعواتون ابروتون تو فامیل میره بعدم ممکنه کار به جاهای باریک بکشه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
تغصیر خودته که میری استوری نگاه میکنی 

بابا من چه بدونم دومم عکس خودشو گذاشته فک کردم  عکسه خودشه باز کردم 

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 
2731
2740
بابا من چه بدونم دومم عکس خودشو گذاشته فک کردم  عکسه خودشه باز کردم

پاشو برو موهاشو بکش 

یه فس بزن تو گوشش تا این بچه بازیا یادش بره 

هیچ خوشم نمیاد از مرد لوس 😏😏😏

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍

همه فهمیدن که بچه بازیا چیه😐

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
چی بگم بهش دارم دق میکنم 

شما چیزی نزار    شاید بقیه فکر کنند این حرف شوهرت برای همکار یا یکی از دوستاش گذاشته  ولی اگه شما جوابش بزارید همه می فهمند این حرف ها در مورد شماست!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
اره عزیزم اردبیلیم ولی اصالتا مال کشور اذربایجانیم  باکو   ترکییاستامبولی  فرق داره& ...

بهترین کار کم محلی.هیچوقت استوریهاشو نگاه نکن.وقتی ببینه نگاهش نکردی  و نتونسته حرصت بده کم کم میذاره کنار.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑

چه کلمات زشت و تهدید آمیزی  جار میزنه خدا به دادت برسه این هیچ وقت شوهر نمیشه   مهم نیست چه اتفاقی افتاده موضوع اینه که یک پرخاشگر منفعل هست زا تهدید از نوع بردن آبروت کارشو جلو میبره 

.
2706