2737
2739
عنوان

نشانه‌هایه علاقه یه‌دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 14900 بازدید | 733 پست
من مخالفم مامانتو بفرستی با مامانش حرف بزنه قشنگ نمی ش😕😕 تورو خدا ی ذره جنتلمن باش خودت محترمانه ...

وقت زیادی دارن که نشون بدن جنتلمن هستن مثلا تو همون دوران آشنایی😁

یا حتی اگه زندگیشون سربگیره

چون گفتن دوست ندارن جواب رد بشنون پیشنهاد دادم اول مادرشون پا پیش بذارن

درکل به نظرم محترمانه تره و دختر خانمم خیالشون راحتتره که حتما قضیه ازدواجه😉

بنظر من اهمیت نده سنت کمه  زندگی پیچ وخم زیاد داره سعی کن اول پخته شی  زندگی مگه بچه بازیه ...

صحیح....خودمم داشتم به همین فکر میکردم..الان به خودم گفتم،،بزار اول از همه شغل ماشین خونه کامل شه،،،،بعدش هرچی قسمت شد،،هرکی اومد واسش زندگی خوبی میسازم...فعلا به فکر ایندم باشم،،به جا این فکرا الکی.....اما خب،،،اگه برم با احساساتش بازی شه چی....نمیخوام کسی ناراحت بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سنتون کمه هنوز.مخصوصاسن شما چون پسرید. به نظر من صبرکنیدتاسنتون یکم بره بالاترواحساسی رفترنکنید.

خودم که تو همین فکرم..مطمعنم اونم بره دانشگاه بیشتر تو جامعه میگرده و با پسرایه دیگه ای اشنا میشه

خودم که تو همین فکرم..مطمعنم اونم بره دانشگاه بیشتر تو جامعه میگرده و با پسرایه دیگه ای اشنا میشه

دادا بزار رو راست بهت بگم مشکلت اینه که چون تا حالا جلو نرفتی میترسی و نمیدونی که قراره چی بشه

بزار خیالتو راحت کنم هیچی نمیشه از دور عجیب و غریب یا سخت یا حتی خجالت اور به نظر میاد 

سن توهم برا این‌کار کم نیس نظرات بقیه رو بیخیال اگه خوشت اومده برو جلو نزار بره دانشگاهو از یکی‌ دیگه خوشش بیاد 

✋ کاربر پسر هستم.... اگه امضا رو خوندین لطفا برا ابجیم دعا کنید دلش بچه میخواد منم دوس دارم زودتر دایی بشم 🎶🎶🎶🥳🥳🥳🥳 هرموقع با کاربری جدید اومدی یه خبری بده ❤
2738
ناراحت شدی عزیزم...ببخشید...شما که واسه خودت یه پا مشاوری😅

عزیز دلی 🔥❤

✋ کاربر پسر هستم.... اگه امضا رو خوندین لطفا برا ابجیم دعا کنید دلش بچه میخواد منم دوس دارم زودتر دایی بشم 🎶🎶🎶🥳🥳🥳🥳 هرموقع با کاربری جدید اومدی یه خبری بده ❤
دمتون گرم کمکم کردین.....فهمیدم که فعلا سعی کنم به هدفام برسم چیزایی که میخوام برسم...بعدش که دیگه ه ...

هدفت اون دختر باشه 😐😐😁

دادا بزار رو راست بهت بگم مشکلت اینه که چون تا حالا جلو نرفتی میترسی و نمیدونی که قراره چی بشه بزار ...

داش...هرکی بود خوش،،نبود خوش تر.....بیخیال الان که فکرشا میکنم هدف هایی دارم که این بحثا چیزی نیس که راجبش فکر کنم

داش...هرکی بود خوش،،نبود خوش تر.....بیخیال الان که فکرشا میکنم هدف هایی دارم که این بحثا چیزی نیس که ...

کنکور دادی امسال؟؟ اگه کنکور رو دادی و میخوای بری دانشگاه برو دنبال دختره ولی اگه کنکور ندادی یا میخوای ی سال دیگه پشت کنکور بمونی بشین فعلا حسابی درس بخون 

وای منم کراشم پسر همسایه مونه😂😂

یه چیزی بگم مسخره نمیکنی😁😁😁!!!قضیه این کراش چیه؟؟؟همون دوس پسره آیا 😅😅😅😅

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........
هدفت اون دختر باشه 😐😐😁

خب وقتی نمیدونم منو از ته قلبش میخواد یا نه..چجوری هدفم باشه...شاید رابطمونو واسه عشق واقعی نمیخواد شاید واسه رل بازی الکی بخواد.....لعنت به غرور که اجازه نمیده چیزی معلوم شه

2706