2726
عنوان

نشانه‌هایه علاقه یه‌دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 14899 بازدید | 733 پست
نه دستم بند بود  من ناراحت نمیشم راحت باش  آخر امضات واسه کیه🤔🤔

ممنون که با جنبه این معمولا دختر خانومای دهه ۸۰ اینجورین 😐🤣

اگه تو خصوصی بود بهتون میگفتم ولی اینجا چیزی نمیخوام بگم 😁

✋ کاربر پسر هستم.... اگه امضا رو خوندین لطفا برا ابجیم دعا کنید دلش بچه میخواد منم دوس دارم زودتر دایی بشم 🎶🎶🎶🥳🥳🥳🥳 هرموقع با کاربری جدید اومدی یه خبری بده ❤
یعنی خوشت میاد که رو مخ من تک چرخ بزنی ها  بزن بزن راحت باش  موتور سواری دوست دارم 😝😂

اخر نگفتین که مال کدوم شهرین که وگرنه میومدم دنبالتون ۲ پشته میرفتیم بیرون تک چرخ 😐😐😐😂😂 البته قبلش باید از پدرومادر اجازه بگیرین زیر ۱۸ سال رو نمی برم 🙄🤣🤣

✋ کاربر پسر هستم.... اگه امضا رو خوندین لطفا برا ابجیم دعا کنید دلش بچه میخواد منم دوس دارم زودتر دایی بشم 🎶🎶🎶🥳🥳🥳🥳 هرموقع با کاربری جدید اومدی یه خبری بده ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام مشخصه که عاقلید که تا الان صبر کردید واقعیتش اینه که بهتره دنبال علائم علاقه و اینجور چیزا نب ...

من مخالفم

مامانتو بفرستی با مامانش حرف بزنه قشنگ نمی ش😕😕

تورو خدا ی ذره جنتلمن باش خودت محترمانه بیان کن😕

چ جورین؟🤔

اممممم‌ 🙄 خوبن 😐😂😂✋

مرسی ممنون لطف کردید،،،،نظر خوبی بود

حاجی من این همه برات نظر گفتم 🙄

این همه این خانوما گفتن برو بهش بگو دوسش داری 🙄

شما میای فقط اون نظر‌و ریپلای میزنی ☹

حاجی من این همه برات نظر گفتم 🙄 این همه این خانوما گفتن برو بهش بگو دوسش داری 🙄 شما میای فقط اون ...

اولا که هنو خداییش زوده تو سن هجده برم بگم به بقیه و خودش...دوما خب چجوری بگم..سوما هم اونا و هم خانواده ما....اصلا تو سن پایین فکر ازدواج نیستن..اما نمیدونم چجوری من ایقد زود به این فکر افتادم و اونم رفتاراش اونجوری شده

بنظر من اهمیت نده سنت کمه  زندگی پیچ وخم زیاد داره سعی کن اول پخته شی  زندگی مگه بچه بازیه  برا عاشق شدنم هنوز سنت کمه

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
2706