2733
2739
عنوان

هم مهریمو میگیرم هم زندگی میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 103 پست

وانمود کن میخوای جدا شی دادگاهم برو اگه اینطور که میگی دوستت داره شاید به خودش بیاد ترک کنه. بهش بگو مرد ستون خونه اس مواد کشیدن تو فقط به تو مربوط نیست به منم مربوطه چون داری ستونای یه زندگی رو جابه جا میکنی سقفش روی من میریزه ازدواج نکردم که همش توی خماری نعشگی ببینمت اگه ترک نکنی از زندگیت میرم بیرون اون وقت میفهمی ربط مواد کشیدن تو به من چیه تو به جسمت آسیب میزنی من با دیدنت روحم مریض میشه اگه ادامه بدی مجبورم واسه آرامشمم که شده برم.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
عزیزم اعتباد بیماریه درست نیس اینجوری صحبت میکنید انگل هم به موجودی میگن که سربار موجود دیگری هست ...

رفتم مشاور خانواده مرد بود بهم میگه خانوم بشین زندگیتو بکن فداسرت ک میکشه والا من روانشناسم مثلا پزشکم انقد ب خونوادم نمیتونم برسم گفتم اگه آیندش بد بشه گفت فکر آینده رو آینده بکن حالا ک نیومده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وانمود کن میخوای جدا شی دادگاهم برو اگه اینطور که میگی دوستت داره شاید به خودش بیاد ترک کنه. بهش بگو ...

داستان جالب شده شوهرش گفته بچه نمیخام 😒

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
وانمود کن میخوای جدا شی دادگاهم برو اگه اینطور که میگی دوستت داره شاید به خودش بیاد ترک کنه. بهش بگو ...

همه ی اینارو گفتم همیشه  قول داد الکی تا چند روز پیش ک دیگه اینجوری گفت ک پست اول گفتم

2731

من شرایطتتو میفهمم ی حس بده ک هم ترحم داری میخای بمونی هم خسته ایی میخای بری خیلی حال بدیه بین زمین و هوا گیر کردی حرف نزدن و جدا نشدن بخاطر سرکوفت بقیه آدمو داغون میکنه 😔😔

کاربری قبلیم ترکیده 😶
2738

اگه مشهدی برو پیش دکتر حبشی اگه نه که بگرد یه مشاوری پیدا کن که بخواد توی ترک دادن شوهرت بهت کمک کنه روانشناسای خبره راهشو بلدن یه سناریویی میچینه خودت کف کنی

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
تجربه منو داشتی؟ چیکار کردی؟ دقیقا همینطورم

هیچی دارم زندگی میکنم چندبار کمکش کردم ترک کرد ولی باز رفت سمتش الان میگه نمیکشم ولی دروغ میگه انقدر روحم خستس ک احساس میکنم 50سالمه همیشه استرس دارم حتی یک دقیقه اگه دیر کنه اگه شرایطتشو داری جدا شو به ضربه ایی ک میخوری نمی ارزه

کاربری قبلیم ترکیده 😶
خوبه بچه داری؟

کجاش خوبه اوه ماای گاد چون پول میده خونه به نامش کرده خوبه؟ معتاده 😐 وای 😑 اگه معتاد بی پول بود بد بود؟ خودشو بفروشه یعنی تا کی. نه بچه ای نه ش اصلا تو مخ من نمیری با آدم معتاد زندگی کردن حتی اگه شاهزاده هاری باشه😂

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
به یه معتادی میگن واقعا میشه ترک کرد میگه آره من خودم 17 بار تا حالا ترک کردم😐😐😐 زندگی با معتاد ح ...

من یه نفر رو میشناسم که از شدت اعتیاد میفتاده توی جوب الان ۱۰ سال میشه ترک کرده همه حسرت زندگیشو میخورن، هرکی خودش بخواد نه اینکه مجبورش کنن میتونه ترک کنه