2733
2734
عنوان

هم مهریمو میگیرم هم زندگی میکنم

1097 بازدید | 103 پست

توروخدا برام دعا کنید 

شوهرم معتاد هر کار کردم ترک نکرد فقط قول قول 

الان دو ماهه ماهی ی سکه مهریمو میگیرم و دارم پس انداز میکنم ولی نمیتونم طلاق بگیرم نمیدونم چیکار کنم

دعا کنید ترک کنه خستم کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم بگم اینجور نیس ک قهر باشیمو اینا با توافق هم گفت خستت کردم میدونم در عذابی بیا جداشیم خونه مال تو مهرتم قسطی میدم خیلی هم دوسم داره گفتم همین کار رو بکن مگه حتما باید طلاق بگیرم حقمو بدی خونه و مهرمو بده ولی فعلا قصد رفتن از این زندگی رو ندارم

2731
2738
وضع مالیش خیلی خوبه میتونه بیشتر هم بده اما خودش گفت ی سکه چیزی نگفتم ک رو لج نیفته

اگ وضعش انقددرخوبه ک معتادم باشه والاطوری نی

در تاریخ  99/9/9  بهترین‌ اتفاق زندگیم رخ خواهد داد 😍😍

به یه معتادی میگن واقعا میشه ترک کرد میگه آره من خودم 17 بار تا حالا ترک کردم😐😐😐 زندگی با معتاد حماقته. ترک کردن توهمه. حقیقت هم تلخه متاسفانه 0یزی به اسم ترک اعتیاد نداریم اونا ترک موقتیه 😒😔😒😔

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
به یه معتادی میگن واقعا میشه ترک کرد میگه آره من خودم 17 بار تا حالا ترک کردم😐😐😐 زندگی با معتاد ح ...

دقیقا موافقم ولی روی برگشتن و طلاق ندارم هشت سال  دوست بودیم زمین و زمانو ب هم دوختم ک همینو میخوام

2706