2733
2734
عنوان

هم مهریمو میگیرم هم زندگی میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 103 پست
دلش به پولش خوشو گرمه تنها راهش اینه از بابت اعتیادش توی نداشتن تو احساس کمبود کنه یه مدت من جات بود ...

مطمئنم من کوچکترین حرکتی کنم طلاقم میده آخه شاید باورتون نشه ولی خیلی فردین بازی داره قبل عقد هم چند بار گفته بود کات کنیم من لیاقتت رو ندارم من ب زور نگهش داشتم الان چون میخواد عذاب وجدانش کم شه راحت طلاقم میده برا اینکه نبودنم هم آزارش نده غرق میشه تو مواد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اسي سالها باید منتظر بمونه کی زندگی کنه کی احساس امنیت کنه کی بچه دار بشه تازه لینا بشرطیکه طرف ب ...

خودت ازدواج کردی؟ اون هر چقد هم بد باشه انتخاب منه هنوز دوسش دارم کسی حق نداره بهش توهین کنه میخوای توهین کنی برو بیرون از تاپیکم من درد دل و راهنمایی میخوام ن توهین ب خودمو انتخابم

2731
حالتون خوبه شما؟! من گفتم همسرش خوبه؟! در مورد پس انداز و سند خونه حرف زدیم و  وقتی استارتر گف ...

کلا گفتم 😅😅 دوست عزیز به دل نگیر. خیلی ناراحت این جریانم🌻🌻🌻🌻

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
خب اسي سالها باید منتظر بمونه کی زندگی کنه کی احساس امنیت کنه کی بچه دار بشه تازه لینا بشرطیکه طرف ب ...

واقعا انگار حالتون خوب نیس

چه ربطی به پول داره؟!

اعتیاد بیماریه، وقتی همچبن مشکلی برای شریک زندگی ادم پیش میاد، اخلاق حکم میکنه که سریع جا نزنیم و یه مدتی تلاش کنیم و همراهیش کنیم که بتونه درمان بشه و بعدش هم مثل ادمی که یک عمر دیابت داره و بابد مرتب چک اپ بشه، چند سال همراهیش کنیم که مرتب تحت نظر باشه

این به معنی سوختن و ساختن نیس

خوبه بالاتر کفتم من اگه جای استارتر بودم تلاشم رو میکردم و اگر میدیدم که همسرم همراهی نمیکنه و دنبال درمانش نبس، جدا میشدم

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

همه قضیه پوله زنا پول پرستن اگه یه معتاد بی پول بود زودی طلاق میگرفتن مهریه رو اجرا میزاشتن ولی آدم پولدار هم شکم گنده ش قشنگه هم کچلیش بامزه س هم اعتیادش بیماریه هم انتخابش درسته حتی اگه غلط باشه 😂😂😂😂 قوربونه پولاش که همه عيبارو میپوشونه😂

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2740

به عنوان یه دوست میخوام بهت یه پیشنهاد کنم مادر خودم همش اینو ازم میخواد ولی تا دیشب اینکارو نکردم مادرم میگه دورکعت نماز واقعی بخون ببین خدا چجوری مشکلاتتو حل میکنه 

بنظرمن نباید از خدا دورباشی یکم برو به سمت خدا ببین چجور کمکت میکنه حرفمو شاید قبول نکنی ولی امتحانش ضرری نداره حتی  اگه صلاحت طلاق باشه خدا راه درستو نشونت میده