2737
2739
عنوان

هروقت با شوهرم بحث میکنم و جوابشو نمیدم میرم رو دور تند کار کردن 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 42 پست

من وقتی با خواهدم دعوا میکنم اینطورم تازه ظرفا رو هم عمدا محکم به هم میزنم 😁😁😁😁

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
من برعکسم. ‌کلا دپرس میشم میوفتم یه گوشه

خب اون برا وقتاییه ک جواب میدم

جواب ک نمیدن اینجوری میشم

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نهههه.من چیز میز میکوبم‌بهم اگه نتونم حرفمو بزنم.اگه تنها باشم ک بلند بلند حرفم میزنم همزمان.ینی حرفایی ک نتونستم برنم.اخه کلا لالم تو بحث و اینا😁😁😁

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
منم تمبنطورم عصبی ک میشم یه کلفتی میشمممم سرعتیییی

منممممم

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
نصیبت یه دونه خوووووووبش

نه مرسی برا خودتون😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2740
من برعکس شما ، دعوامون بشه عین کنه بهش میچسبم یالا حلش کنیم یالااااااااا اونم هی میخواد در بره نمیذا ...

منم اخرشم بدترمى شه 

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
من وقتی اعصابم خورده باید همه جا را تمیز کنم بشورم جارو کنم تا آروم بشم

همین منم اعصابم اروم میشه

آره منم همین جور میشم خودمم تعجب میکنم میشم فرفره

مال بی کنترلی رو عصب هاس

من توعصبانیت هم خیلی میخورم هم خیلی باسروصداکارمیکنم وتندترازحدمعمولم بعد غر غرهم میکنم من دیگه خیلی ...

منم 😐 اینقددددر حرف میزنم تا دعوا بالا میگیره

2706