2733
2734
بعد پدر با مادر هست. فقط هزینه ها با پدربزرگه

حضانت بعد از فوت اقا با مادر است ولی ولایت{مالکیت مطلق} با پدر شوهر میباشد و تمامی حقوق قانونی و شرعی بدون اجازه پدر شوهر ممکن نیست و اگر فرزند اسیب ببیند بنا بر سهل انگاری مادر پدر شوهر حق شکایت دارد

خودمم همینو از وکیل شنیدم ولی یه سری حرفا منو به شک انداخت به نظرت میتونم از همون اول حضانتشو تا ۱۸ ...

اول که حضانت و ولایت فرزند دو مقوله جداست 

پسر بعد پونزده و دختر بعد نه سالگی اختیار این دو تا دست خودشونه و در واقع خودشون میتونن تعیین کنن که این حضانت و ولایت دست کی باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم تا 10 هستن. حالا امتحانش ک ضرر نداره

ممنون.الان زنگ میزنم

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
شاید خودشون اینطور خواستن. چون قانون اینجوری نیست

قبل فوت شوهرش طلاق گرفته بود حقوق شوهرش به دخترش میرسه قیم عموشه پول دست عموی دختره خرجی میده دختر بیچاره زنه خونه مردم کار میکنه بافتنی میبافه خرجشو درمیاره ناراحتن خیلی

2731
نه نیستم ولی قوانین رو خوندم و خبر دارم

عزیزم.همسر سابقم فوت کرده سه ساله.حالا خانواده ش میخوان پسرمو بعد از سه سال ببینن واسه اولین بار.میخواستم ببینم اگه نزارم میتونن تهدیدم کنن با قانون.یا میتونم مهریه مو بزارم اجرا.البته اینم بگم که ازدواج کردم

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
عزیزم.همسر سابقم فوت کرده سه ساله.حالا خانواده ش میخوان پسرمو بعد از سه سال ببینن واسه اولین بار.میخ ...

دیدن که مشکلی نداره 

نباید مانع دیدنشون شد

ولی نمیتونن با خودشون ببرن 

چون حضانت دست شماست

حتی اگر ازدواج کرده باشید

بازهم خوبه بچه پیش شماست

شوهرتون با این موضوع کنار اومده؟

2738
دیدن که مشکلی نداره  نباید مانع دیدنشون شد ولی نمیتونن با خودشون ببرن  چون حضانت دست شم ...

اخه من یه هفته مونده  بود زایمان کنم فوت شد.بیشتر جهازمو برداشتن .حتی دیدن بچه مم نیومدن.حالا بعد سه سال تازه یادشون افتاده.نمیخوام پسرم اذیت شه.چون فکر میکنه همسرم پدرشه.

نه مشکلی نداره.چون خودش بچه داره

حضانت بعد از فوت اقا با مادر است ولی ولایت{مالکیت مطلق} با پدر شوهر میباشد و تمامی حقوق قانونی و شرع ...

اگه حق حصانت داشته باشه مادر موقع عقدش، بازم همینجوریه؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊