2737
2734
مادرشوهر یا برادر شوهر بچه رو نمیتونن بگیرن؟

نه اصلا نمیتونن بگیرن

تا مادر بچه هست مادر شوهر و عمو و عمه و خاله و ... چنین حقی ندارن نگهداری و یا حضانت با مادره خرجی بچه بر عهده پدر بزرگه

مشاور حقوقی هستم.

حضانت با ولایت تفاوت دارد 

بعد از فوت شوهر حضانت به مادر میرسد ولی ولایت به پدر شوهرسن حضانت دختر تا 9سال قمری است و سن حضانت پسر تا 15 سال قمری و بعد از این سنین خودشان تصمیم میگیرند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
طبق قانون بعد از فوت همسر حضانت با پدربزرگ و یا حتی جد پدری است  درصورت نبود هیچ کدام حضانت با ...

این قانون خیلی وقته عوض شده

اگر هم اخیرا اتفاق افتاده به خاطر اینه که به قانون اشنا نبودن

نه اصلا نمیتونن بگیرن تا مادر بچه هست مادر شوهر و عمو و عمه و خاله و ... چنین حقی ندارن  نگهدا ...

چجوری میشه کاری کرد اونا قیم هم نباشن؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
ب نظرم عمو هم هست بعد اینا. از 1480 بپرس مشاوره حقوقی داره

عزیزم یه مشکلی برام پیش اومده.الانم جواب میدن?

میترسم زنگ  بزنم فکر کنن دیوونه ام😐

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
این قانون خیلی وقته عوض شده اگر هم اخیرا اتفاق افتاده به خاطر اینه که به قانون اشنا نبودن

شما وکیلید?

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
2738
نه اصلا نمیتونن بگیرن تا مادر بچه هست مادر شوهر و عمو و عمه و خاله و ... چنین حقی ندارن  نگهدا ...

خودمم همینو از وکیل شنیدم ولی یه سری حرفا منو به شک انداخت

به نظرت میتونم از همون اول حضانتشو تا ۱۸ سال قانونی بگیرم؟؟ قیومت رو چی؟

شرایط قیومیت رو میدونید؟

عزیزم یه مشکلی برام پیش اومده.الانم جواب میدن? میترسم زنگ  بزنم فکر کنن دیوونه ام😐

فک کنم تا 10 هستن. حالا امتحانش ک ضرر نداره

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
اگه حق حصانت داشته باشه مادر موقع عقدش، بازم همینجوریه؟

بله حضانت بعد از فوت شوهر به طور کلی در هر شرایط با مادر است مگر اینکه مادر صلاحیت را ازدست بدهد. و ازدواج مجدد مادر باعث سلب حضانت نمیشود

بله حضانت بعد از فوت شوهر به طور کلی در هر شرایط با مادر است مگر اینکه مادر صلاحیت را ازدست بدهد. و ...

خب چجوری میشه ولایت و قیم هم مادر باشه؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊